Kategorie Obezita

Článek
Tato žena zhubla úžasných 105 kg. Podívejte se na její proměnu dnes
Tato žena zhubla úžasných 105 kg. Podívejte se na její proměnu dnes Téměř celý svůj život měla 24letá Kaylee Bonnett nadváhu a v těch nejhorších chvílích vážila dokonce neuvěřitelných 218 kilogramů. Již během studia na střední škole její váha dosáhla 136 kilogramů, což jí pochopitelně nepřidalo ani na sebevědomí, ani na oblíbenosti mezi spolužáky.
Článek
Tato žena vážila neuvěřitelných 300 kg. Přečtěte si její příběh
Tato žena vážila neuvěřitelných 300 kg. Přečtěte si její příběh Dnes vám představíme Amber Rachdi, ženu, která ve svých 23 letech vážila neuvěřitelných 300 kilogramů. Sama o sobě dokonce tvrdila, že je ošklivé a odporné monstrum. Začala tedy na své proměně pracovat a vy se dnes můžete podívat na to, jak se jí to povedlo!
Článek
Jeho matka těžce onemocněla. Když se to dozvěděl, začal hubnout, aby jí pomohl...
Jeho matka těžce onemocněla. Když se to dozvěděl, začal hubnout, aby jí pomohl... Před více než rokem předpovídali lékaři Brianovi Bolducovi cirhózu jater. Brian totiž vážil téměř 130 kilogramů, a ačkoliv vypadal na první pohled naprosto zdravě a spokojeně, obezita mu pomalu ale jistě začínala ničit tělo i život.
Článek
Chrápání jako předzvěst vážných onemocnění!
Chrápání jako předzvěst vážných onemocnění! Chrápání – ať už jste ten, co tyto nepříjemné zvuky vydává anebo ten, co je musí snášet, ani jedna varianta není přijatelná. Ovšem ale ani toto na první pohled triviální chování byste neměli nechávat jen tak, protože může ovlivnit spoustu věcí.
Článek
Skoncujte s cukrem! Proč nám škodí a jak ho nahradit?
Skoncujte s cukrem! Proč nám škodí a jak ho nahradit? Dle statistik se u nás sní 40 kilogramů cukru na hlavu, což rozhodně není málo. Následkem nadměrné konzumace cukrů si navíc zaděláváme na pěknou řádku zdravotních problémů. Proč bychom měli bílý cukr z jídelníčku vyřadit a čím ho můžeme nahradit?
Článek
Nehrozí vám vážné onemocnění jater? Napoví vám tyto příznaky!
Nehrozí vám vážné onemocnění jater? Napoví vám tyto příznaky! Obyčejnou rýmu či nachlazení člověk pozná snadno. Vážnější onemocnění však přicházejí pozvolna a my varované příznaky zanedbáváme. Jedním z nich je i onemocnění jater – nehrozí i vám?
Článek
Sice jsou obtloustlé, ale rozhodně mají více stylu než vy!
Sice jsou obtloustlé, ale rozhodně mají více stylu než vy! Někdo by jistě řekl, že když jsou lidé tlustí, měli by se chovat nenápadněji, protože už tak dost vyčnívají z davu. Ovšem dámy z následující fotogalerie se toho vůbec nebojí! Mají totiž rozhodně větší smysl pro styl a…
Článek
Top 10 nejtlustších lidí na světě
Top 10 nejtlustších lidí na světě Kolik byste si tipli, že váží nejtlustší člověk na světě? Je zajímavé, že spousta lidí nechá svou tloušťku a poté i obezitu zajít tak daleko. Vždyť pak nejsou schopní jakéhokoli pohybu či jiné, pro nás úplně normální…
(3) Načíst více