Kategorie Pes

Článek
Najdete na obrázku psa? Majitelce to trvalo 10 minut
Najdete na obrázku psa? Majitelce to trvalo 10 minut Domácí zvířata mají neuvěřitelnou schopnost maskování. Jak ukazuje zapeklitý případ, kterému musela čelit jedna zoufalá majitelka, v zákoutích domova se rádi schovávají nejen kočky, ale i psi. Schválně, podívejte se na obrázek ložnice a zkuste odhadnout, kde se ukrývá její pes.
Článek
Patricie Pagáčová i letos pomáhá zvířatům v nouzi. Je autorkou charitativního kalendáře Psí život 2022
Patricie Pagáčová i letos pomáhá zvířatům v nouzi. Je autorkou charitativního kalendáře Psí život 2022 Herečka, moderátorka a pejskařka Patricie Pagáčová dala již po desáté dohromady 12 osobností a jeden charitativní kalendář, který pomáhá zvířatům v nouzi. V kalendáři Psí život 2022 najdete plno rozkošných psů a jejich páníčků z řad českých celebrit. Kdo se letos do tohoto charitativního kalendáře kromě Patricie Pagáčové nechal vyfotit?
Článek
Video ukazuje, jak pes zapálil kuchyň. Jako odstrašující příklad zveřejnili záznam z kamery hasiči Karlovarského kraje
Video ukazuje, jak pes zapálil kuchyň. Jako odstrašující příklad zveřejnili záznam z kamery hasiči Karlovarského kraje Nechávat o samotě čtyřnohého mazlíčka v malém bytě se rozhodně nevyplácí. Dokazuje to případ, který se ve středu 8. září stal v Sokolově na Karlovarsku. Majitel zde v bytě nechal o samotě dva psy většího vzrůstu, z nichž jeden zapnul sporák a zapálil kuchyň. Celou událost nasnímala domácí kamera, a tak se na odstrašující video můžete podívat i vy.
Článek
I obyčejná voda dokáže zabít vašeho psa. Na tohle by měl brát zřetel každý majitel
I obyčejná voda dokáže zabít vašeho psa. Na tohle by měl brát zřetel každý majitel Léto je v plném proudu a vysoké teploty dávají zabrat nejenom nám, ale také našim domácím mazlíčkům. O tom, že bychom je v těchto horkých dnech neměli brát na dlouhé procházky a už vůbec ne je nechávat v rozpáleném autě, snad všichni dobře ví. Jaké nebezpečí však na ně ještě číhá?
Článek
Slovenští policisté zachránili štěňátko uvězněné v rozpáleném autě. Zvíře bylo malátné a nereagovalo na lidský hlas
Slovenští policisté zachránili štěňátko uvězněné v rozpáleném autě. Zvíře bylo malátné a nereagovalo na lidský hlas Ačkoliv ochránci zvířat apelují, aby chovatelé nenechávali v létě své mazlíčky během nakupování v uzavřeném autě na přímém sluníčku, takové případy se bohužel stále dějí. Svědčí o tom nedávný případ z Rimavské Soboty, kdy slovenští policisté museli z uzavřeného vozu zachránit dokonce malé štěňátko. Celý příběh má naštěstí dobrý konec.
Článek
Maminka Patricie Pagáčová a její dcera Bibiana jsou z porodnice doma. Užívají si rodinnou pohodu i se svou psí smečkou
Maminka Patricie Pagáčová a její dcera Bibiana jsou z porodnice doma. Užívají si rodinnou pohodu i se svou psí smečkou Herečka Patricie Pagáčová koncem května porodila holčičku Bibianu. Se svou novorozenou dcerkou je už z porodnice doma, kde na ně čekal tatínek Tibor Pagáč. A nejen on. Bibianka se seznámila i s dvěma pejsky, které její rodiče chovají. Jak na příchod novorozeného miminka tato psí smečka vůbec reagovala?
(6) Načíst více