Kategorie Podzim

Článek
Podzimní detox: Vyzkoušejte tento jednoduchý salát
Podzimní detox: Vyzkoušejte tento jednoduchý salát Jak co nejlépe naše tělo připravit na jakékoliv počasí a důkladně jej pročistit? Jarní i podzimní detox je velmi důležitý pro správné fungování našeho těla.
Článek
Invaze asijských berušek: Jak se proti nim bránit a co na ně pomáhá?
Invaze asijských berušek: Jak se proti nim bránit a co na ně pomáhá? Obklopily vaše okenní parapety a rámy asijské berušky? Tento druh hmyzu, který navíc pěkně kouše, dokáže znepříjemnit podzimní měsíce. S příchodem chladného počasí totiž asijské berušky hledají úkryt, a právě proto pořádají invazi na domy a byty. Chcete vědět, jak se proti asijským beruškám bránit? Prozradíme vám, co na ně platí.
Článek
Marta Jandová o záchraně ježků na podzim: Zbytečně je nezachraňujte a nesbírejte jako houby
Marta Jandová o záchraně ježků na podzim: Zbytečně je nezachraňujte a nesbírejte jako houby Záchranné stanice živočichů v září a říjnu lidem každoročně vzkazují, aby jim nenosili ježky. Podle ochranářů není důvod tato pichlavá zvířátka zachraňovat, protože se ještě nezazimovala. Na nešvar lidí zachraňovat ježky, upozornila také Marta Jandová. Podle zpěvačky je lepší ježka nechat být a místo toho mu raději přilepšit kočičí konzervou.
Článek
Nehtové trendy podzimu 2022: Vsaďte na olivově zelenou nebo tmavě šedou bez příkras
Nehtové trendy podzimu 2022: Vsaďte na olivově zelenou nebo tmavě šedou bez příkras Potrpíte si na krásné nehty a zároveň milujete módní trendy? V tom případě pro vás máme několik žhavých hitů v oblasti manikúry pro letošní podzim. Které nehtové trendy podzimu 2022 tedy rozhodně stojí za vyzkoušení?
(16) Načíst více