Kategorie Příčina

Článek
Přibírání během menstruace: Proč během svých dnů máme až o dvě kila navíc?
Přibírání během menstruace: Proč během svých dnů máme až o dvě kila navíc? Vypozorovala jste, že během svých dnů často bojujete se zapínáním džínsů a i ostatní kousky oblečení jsou vám těsnější nežli obvykle? Ne, opravdu to není jenom ve vaší hlavě, podle lékařů během menstruace přibíráme na váze až o dva kilogramy! Za nárůst váhy přitom nemůžou jenom hormony, ale i další faktory, na které se podíváme zblízka.
Článek
Ztráta vlasů: Co ji způsobuje a jak ji zastavit?
Ztráta vlasů: Co ji způsobuje a jak ji zastavit? Až dvě třetiny mužů přijde o část svých vlasů ještě předtím, než dovrší čtyřicítky. Následně utrácejí desítky tisíc za přípravky či nastřelování, aby se vyhnuli něčemu, co je pro ně společensky nepřijatelné - plešatění.
Článek
Bolest hlavy může po orgasmu způsobit velmi vážné onemocnění. Tohle nepodceňujte
Bolest hlavy může po orgasmu způsobit velmi vážné onemocnění. Tohle nepodceňujte Bolest hlavy může mít spoustu příčin, avšak tou nejzáhadnější je orgasmus. Ačkoliv bolest hlavy bývá většinou výmluva k tomu, aby k milování vůbec nedošlo, někteří lidé pociťují bolest spíše bezprostředně po prožití orgasmu.
Článek
Za ztrátu chlapcova sluchu a zraku může tohle jídlo. Také patříte k těm, kteří jej rádi konzumují?
Za ztrátu chlapcova sluchu a zraku může tohle jídlo. Také patříte k těm, kteří jej rádi konzumují? Tento šokující příběh teprve 17letého chlapce, který přišel o zrak a částečně i o sluch, je opravdu nevídaný. Lékaři dlouho nemohli přijít na příčinu chlapcova nevysvětlitelného postižení. Teprve po nekonečných sériích vyšetření, otázek týkajících se mladíkova životního stylu a stravování odhalili odpověď.