Kategorie Projevy

Článek
Víte, co se skutečně stane s vaším tělem po vysazení antikoncepce?
Víte, co se skutečně stane s vaším tělem po vysazení antikoncepce? Podle posledních údajů oblíbenost hormonálních antikoncepčních pilulek každým rokem klesá, a proto se dnes zaměříme na to, s čím se po vysazení těchto pilulek budete muset vy i vaše tělo potýkat.
Článek
Budíte se v noci ve stejnou hodinu? Tohle se vám váš organismus snaží říc
Budíte se v noci ve stejnou hodinu? Tohle se vám váš organismus snaží říc Spousta z nás se pravidelně každou noc budí ve stejnou hodinu, aniž by tomu věnovala jakoukoliv pozornost. Věděli jste však, že to může být snaha našeho těla s námi komunikovat?
Článek
Jak pejsci projevují svou náklonnost? Hlavně těmito gesty a signály
Jak pejsci projevují svou náklonnost? Hlavně těmito gesty a signály Jakýkoliv milovník psů vám potvrdí, že pořízení štěňátka bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v jeho životě. Člověk tím získá toho nejcennějšího parťáka, jakého si můžete jen představit.
Článek
Kousání nehtů: Způsobuje to jenom stres nebo je za tím ještě mnohem víc?
Kousání nehtů: Způsobuje to jenom stres nebo je za tím ještě mnohem víc? Kousání nehtů je jeden z nejvíce rozšířených zlozvyků a většinou, když někoho takového vidíme, předpokládáme, že je tento člověk ve stresu. Problém však je, že se jedná pouze o předpoklady a ty se často mýlí.
Článek
Proč je pro člověka sexuální abstinence nezdravá? Tady je šestice pádných důvodů
Proč je pro člověka sexuální abstinence nezdravá? Tady je šestice pádných důvodů Sex, sex a znovu ten sex – tohle je pro nás prostě věčné téma, které nikdy neomrzí. Nejenom, že se díky němu cítíme fyzicky dobře, jásá i naše duševní zdraví. Jenže co se stane, když se bohužel neoddáváme pravidelnému dovádění a trpíme jeho absencí? Na tuhle otázku vám odpoví následující článek.
Článek
7 signálů, že vaše tělo má nedostatek vitamínu D
7 signálů, že vaše tělo má nedostatek vitamínu D Vitamín D je velmi důležitý článek celého lidského těla a jeho nedostatek může způsobit vážné zdravotní problémy. Jak se projevuje?
Článek
Zbavte se nachlazení pomocí lymfatické masáže
Zbavte se nachlazení pomocí lymfatické masáže Lymfatická masáž se běžně používá ke zmírnění projevů alergie a dokonce i k vyléčení běžného nachlazení. Tato technika je však velmi přínosná pro celkové zdraví našeho těla.
Článek
Alergie na roztoče: Jak jejich výskyt eliminovat a co nedělat?
Alergie na roztoče: Jak jejich výskyt eliminovat a co nedělat? Alergií na roztoče trpí spousta z nás. U člověka způsobuje alergickou rýmu, která když je neléčená, může přejít až do alergického astmatu, a to už je závažné onemocnění. Bohužel roztoči jsou všude kolem nás a především v našich domovech.
Článek
Je do vás opravdu zamilovaný? Podle těchto projevů to hravě poznáte
Je do vás opravdu zamilovaný? Podle těchto projevů to hravě poznáte Má mě rád, nebo mě nemá rád? Dárky nebo květiny darované od muže nemusí vždy znamenat, že dotyčnému na nás záleží tak, jak bychom si představovaly. Jak tedy poznat, že nás náš vyvolený opravdu a bezpodmínečně miluje? Prozradí to těchto 8 věcí!
(4) Načíst více