Kategorie Protiepidemiologická opatření

Článek
Další rozvolňování v Česku: Přehled změn, které nás čekají od 15. června a 1. července
Další rozvolňování v Česku: Přehled změn, které nás čekají od 15. června a 1. července Česká vláda se rozhodla pro další rozvolňování protiepidemiologických opatření. Na svém jednání v pondělí 14. června schválila několik nových změn, které začnou platit od úterý 15. června a také od čtvrtka 1. července. Abyste se v těchto změnách dobře orientovali, máme pro vás jejich stručný přehled.
Článek
Pohyb mezi okresy, shromažďování a zákaz vycházení od 12. dubna: Co aktuálně platí
Pohyb mezi okresy, shromažďování a zákaz vycházení od 12. dubna: Co aktuálně platí Kromě přechodu prvního stupně škol na systém rotační výuky, otevření mateřských škol pro předškoláky nebo otevření některých obchodů či zoologických zahrad se od 12. dubna v Česku mění další protiepidemiologická opatření. Týkají se pohybu mezi okresy, shromažďování či zákazu vycházení. Co tedy od 12. dubna platí?
Článek
Změny od pondělí 22. března: Za sportem a do přírody můžeme po celém okrese, zákaz cestování mezi okresy platí nadále
Změny od pondělí 22. března: Za sportem a do přírody můžeme po celém okrese, zákaz cestování mezi okresy platí nadále Pandemická opatření v Česku se částečně uvolňují. Vláda ve čtvrtek 18. března rozhodla, že od pondělí 22. března můžeme sportovat a chodit do přírody po celém okrese. Zákaz cestovat mezi okresy však platí dál. Ten, kdo vlastní v jiném okrese chatu či chalupu, má tedy nadále smůlu.
Článek
Rozvolnění v Česku na Velikonoce? S tím nepočítejte, potvrdil ministr Blatný
Rozvolnění v Česku na Velikonoce? S tím nepočítejte, potvrdil ministr Blatný Jak v letošním roce vycházejí Velikonoce? Velikonoční pondělí připadá na 5. dubna. Těšíte se na to, že dojde v Česku během velikonočních svátků k rozvolnění a navštívíte rodinu? Jak uvedl v pondělí 15. března na jednání vlády ministr zdravotnictví Jan Blatný, s rozvolněním nepočítejte, protože tvrdý lockdown potrvá pravděpodobně dál.
Článek
Tvrdý lockdown v Česku od 1. března. Přehled opatření, která nově platí
Tvrdý lockdown v Česku od 1. března. Přehled opatření, která nově platí Od 1. do 21. března 2021 platí v Česku na tři týdny tvrdý lockdown. V souvislosti s ním musíme dodržovat řadu přísných nařízení, která se týkají nejen omezení pohybu. Ztrácíte se v nových opatřeních, která v pondělí 1. března vstoupila v platnost? Máme pro vás jejich stručný přehled.
Článek
Obchody v Česku neotevřou a končí látkové roušky: Přehled, co nově platí od 22. února
Obchody v Česku neotevřou a končí látkové roušky: Přehled, co nově platí od 22. února Od 22. února vchází v platnost další protiepidemiologické novinky. Rozhodně nečekejte, že dojde k avizovanému otevírání obchodů. Naopak na určitých místech končí nošení látkových roušek a je nařízeno nošení speciální ochrany dýchacích cest. Ztrácíte se v nových nařízeních? Přinášíme přehled, co od 22. února nově platí.
Článek
Konec nouzového stavu v Česku. Přehled, co se od pondělí 15. února změní
Konec nouzového stavu v Česku. Přehled, co se od pondělí 15. února změní Nouzový stav v Česku končí v neděli 14. února 2021 v 23:59. Opakované prodloužení nouzového stavu odmítla ve čtvrtek 11. února poslanecká sněmovna. Co vše se s ohledem na konec nouzového stavu v Česku změní? Máme pro vás stručný přehled.
Článek
Zpřísnění protiepidemiologických opatření v Česku od 30. ledna 2021: Přinášíme přehled, co platí
Zpřísnění protiepidemiologických opatření v Česku od 30. ledna 2021: Přinášíme přehled, co platí Česká vláda zpřísnila některá protiepidemiologická opatření. Týkají se nových pravidel ubytování pro služební cesty, pobytu na soukromých chatách a chalupách pro členy jedné domácnosti nebo uzavření lanovek a vleků i pro pěší. Nová pravidla platí od půlnoci z pátku 29. ledna na sobotu 30. ledna. Máme pro vás jejich stručný přehled.