Kategorie Protiepidemiologická opatření

Článek
Tvrdý lockdown v Česku od 1. března. Přehled opatření, která nově platí
Tvrdý lockdown v Česku od 1. března. Přehled opatření, která nově platí Od 1. do 21. března 2021 platí v Česku na tři týdny tvrdý lockdown. V souvislosti s ním musíme dodržovat řadu přísných nařízení, která se týkají nejen omezení pohybu. Ztrácíte se v nových opatřeních, která v pondělí 1. března vstoupila v platnost? Máme pro vás jejich stručný přehled.
Článek
Obchody v Česku neotevřou a končí látkové roušky: Přehled, co nově platí od 22. února
Obchody v Česku neotevřou a končí látkové roušky: Přehled, co nově platí od 22. února Od 22. února vchází v platnost další protiepidemiologické novinky. Rozhodně nečekejte, že dojde k avizovanému otevírání obchodů. Naopak na určitých místech končí nošení látkových roušek a je nařízeno nošení speciální ochrany dýchacích cest. Ztrácíte se v nových nařízeních? Přinášíme přehled, co od 22. února nově platí.
Článek
Konec nouzového stavu v Česku. Přehled, co se od pondělí 15. února změní
Konec nouzového stavu v Česku. Přehled, co se od pondělí 15. února změní Nouzový stav v Česku končí v neděli 14. února 2021 v 23:59. Opakované prodloužení nouzového stavu odmítla ve čtvrtek 11. února poslanecká sněmovna. Co vše se s ohledem na konec nouzového stavu v Česku změní? Máme pro vás stručný přehled.
Článek
Zpřísnění protiepidemiologických opatření v Česku od 30. ledna 2021: Přinášíme přehled, co platí
Zpřísnění protiepidemiologických opatření v Česku od 30. ledna 2021: Přinášíme přehled, co platí Česká vláda zpřísnila některá protiepidemiologická opatření. Týkají se nových pravidel ubytování pro služební cesty, pobytu na soukromých chatách a chalupách pro členy jedné domácnosti nebo uzavření lanovek a vleků i pro pěší. Nová pravidla platí od půlnoci z pátku 29. ledna na sobotu 30. ledna. Máme pro vás jejich stručný přehled.