Kategorie Komunikace

Článek
Čtenářka píše: Modla jménem Facebook
Čtenářka píše: Modla jménem Facebook Kde jsou ty staré dobré časy, kdy lidé komunikaci tváří v tvář brali jako hlavní způsob dorozumívání?
Článek
Čtenářka píše: Proč je důležité pochopit mužské signály lásky
Čtenářka píše: Proč je důležité pochopit mužské signály lásky Rozdíl v chování žen a mužů ovlivňuje kvalitu našich společných životů. Emoce v tom hrají hlavní roli. Od toho, jak umíme lásku a city dávat najevo a také je přijímat, se odvíjí naše štěstí, nebo naopak utápění se v slzách a zklamání.
Článek
Čtenářka píše: Utři si slzy
Čtenářka píše: Utři si slzy Rozhodla jsem se pro krátkou ukázku toho, jak to vypadá po rozchodu. Já sice žiji v krásném a harmonickém vztahu, nicméně každý jsme si tím alespoň jednou v životě prošli. Žádný obecný návod jak se s nastalou situací vyrovnat neexistuje. Jsou jen příklady, ze kterých je možné si vybrat.
Článek
Znakování s miminky aneb nečekejte na první slůvko!
Znakování s miminky aneb nečekejte na první slůvko! Také to znáte? Miminko pláče a vy se marně snažíte najít původ jeho naříkání. Nabídnete mu něco k snědku, pití, hračku, konejšíte ho, chováte a zpíváte mu a stále nic nepomáhá? Pocity bezradnosti často střídají pocity…
Článek
Co o vás prozrazuje v zaměstnání skrytá řeč vašeho těla?
Co o vás prozrazuje v zaměstnání skrytá řeč vašeho těla? Jistěže milujete svou práci (je příšerná a už pár týdnů poohlížíte se po jiné) a vaše šéfová je vaším vzorem (ta nadutá čarodějnice), ale dokážete v zaměstnání své pocity skrývat, nebo vás vaše tělo naopak zrazuje?
Článek
Jste chápavá, tolerantní a velkorysá? Buďte. Ale ne za každou cenu!
Jste chápavá, tolerantní a velkorysá? Buďte. Ale ne za každou cenu! Jak často to v zaměstnání, mezi přáteli a bohužel i od svého partnera slyšíte: „Jako žena přece musíš cítit, že… Jako žena určitě chápeš, že…“ A asi už jste postřehla, že po tomto úvodu pravidelně následuje…
Článek
Jak usadit snoba nebo namyšlenou nánu?
Jak usadit snoba nebo namyšlenou nánu? Možná už nechodíte do školy, ale i dnes se vám stává, že si občas necháte podlomit sebevědomí lidmi, kteří mají radost z toho, že vás můžou shazovat. My pro vás ale máme návod, jak takového náfuku umlčet. Trik je v tom,…
Článek
23 způsobů, jak naštvat svou přítelkyni
23 způsobů, jak naštvat svou přítelkyni Pokud používáte Twitter a víte jak na něj, vyhledávání hesla #HowToPissAGirlOff Vás dokáže zabavit na dlouhé hodiny. Takže pánové, čím dokážete svou přítelkyni nejvíc naštvat?
Článek
Co dělat, aby vám partnerova krize středního věku nezničila manželství?
Co dělat, aby vám partnerova krize středního věku nezničila manželství? Někteří muži si koupí v krizi vláček a tváří se, že jsou naprosto v pohodě. Jiní vyvádějí jako malé děti a jejich náhlé změny nálad mohou až nalomit vaše manželství. Jak se ubránit jeho probíhající krizi se vztyčenou hlavou a zachovat svazek?
(4) Načíst více