Jak vidí běžný den dítě a jak jeho matka. Video vlogerky Esther Anderson během nouzového stavu nese krásné poselství

Jak vidí běžný den dítě a jak jeho matka. Video vlogerky Esther Anderson během nouzového stavu nese krásné poselství Zdroj: YouTube.com

Máte malé děti? Potom s nimi během nouzového stavu jistě trávíte více času, než jste byli dříve zvyklí. Jestli trpíte pocitem, že jste jako rodiče momentálně na konci svých sil, pusťte si video, které ukazuje běžný den z pohledu dítěte i z pohledu jeho mámy. Toto video skrývá neobyčejné poselství, které vám vlije novou energii do žil.

Video původně vzniklo ke Dni matek, jeho poselství je nyní aktuální

Normální den. Tak zní název videa, které natočila vlogerka Esther Anderson. Video, které ukazuje běžný den v domácnosti z pohledu dítěte a jeho mámy, původně vzniklo u příležitosti Dne matek před třemi roky. 

Poselství tohoto videa je v současné době, kdy jsme se kvůli pandemii koronaviru dostali do nouzového stavu a celé dny trávíme se svými dětmi, více než aktuální.

Mámy a jejich děti pohlížejí na stejný den jinak

“Matky, které bojují s každodenním chaosem, patří k těm nejlepším lidem v našich životech,” vysvětluje vlogerka Esther Anderson. Jak tato žena ve svém videu ukazuje, běžné denní záležitosti jako úklid, nákup, vaření a starostlivost o děti rodiče velmi vyčerpávají. Neuvědomují si ovšem, že na stejný den prožitý doma jejich děti pohlížejí úplně jinak.

Čas strávený s rodiči je pro děti něco fantastického

Děti jsou naopak rády, že mohou trávit čas po boku svých milujících rodičů. Na stejný den, který rodiče považují za běžný, nudný či vyčerpávající, tak mohou jejich děti pohlížet jako na něco kouzelného, úžasného nebo dobrodružného. A právě na tento čas strávený po boku svých rodičů budou později velmi rády vzpomínat.

Autor:
Publikováno: 27. 10. 2020 12:52 Nahlásit obsah