Kategorie Recepty z černého bezu

Článek
Zdravá pochoutka: Recept na med z květů černého bezu
Zdravá pochoutka: Recept na med z květů černého bezu Med z květů černého bezu není jen lahodnou pochoutkou, ale také přírodním pomocníkem v boji s řadou zdravotních potíží. A co je nejlepší? Můžete si ho připravit sami doma! Bezový med je skvělým způsobem, jak využít bohatou úrodu bezu, který roste téměř na každém kroku.
Článek
Voňavý cukr z květů černého bezu dělaly už naše babičky. Dostane vás svou chutí i vůní
Voňavý cukr z květů černého bezu dělaly už naše babičky. Dostane vás svou chutí i vůní Chcete si z květů černého bezu připravit neobvyklý, ale velmi chutný recept? Vyzkoušejte bezový cukr, u kterého oceníte báječnou chuť i vůni. Cukr z květů černého bezu připravíte z pouhých dvou ingrediencí. Prozradíme vám, jak postupovat.
Článek
Bezový ocet: Jednoduchý recept ze dvou ingrediencí, který stojí za vyzkoušení
Bezový ocet: Jednoduchý recept ze dvou ingrediencí, který stojí za vyzkoušení Přemýšlíte, co dalšího připravit z květů černého bezu? Vyzkoušejte bezový ocet, jehož následné využití si nebudete moci vynachválit. Přinášíme jednoduchý recept na bezový ocet, jehož příprava je neuvěřitelně snadná. Jak tedy postupovat?
Článek
Bezová limonáda z květů je krásně šumivá. Vyzkoušejte chutný recept, který osvěží
Bezová limonáda z květů je krásně šumivá. Vyzkoušejte chutný recept, který osvěží Šumivá bezová limonáda patří již po generace k nejoblíbenějším nápojům začátku letní sezony. Domácí limonádu z květů černého bezu dělaly už naše prababičky. Ostatně, tomuto nápoji říkaly šum. Jak se dělá bezová limonáda šumivá? Přinášíme osvědčený recept.
Článek
Kosmatice: Smažené květy černého bezu, které chutnají nasladko i naslano
Kosmatice: Smažené květy černého bezu, které chutnají nasladko i naslano Kosmatice neboli smažené květenství černého bezu je vynikající sezonní záležitostí, kterou si letošní rok rozhodně nenechte ujít. Jelikož je již černý bez v plném rozkvětu, připravte si tuto staročeskou pochoutku, která vás osloví svou výjimečnou chutí. Jaký recept na kosmatice je ten nejlepší?