Jak vypadá ženské tělo po porodu: Novozélandská maminka ukázala, že se není za co stydět

Jak vypadá ženské tělo po porodu: Novozélandská maminka ukázala, že se není za co stydět Zdroj: Juliebhosale.co.nz

Julie Bhosale, která je spokojenou trojnásobnou maminkou, celému světu názorně ukázala, jak vypadá ženské tělo po porodu. Ostatním ženám předvedla, že větší bříško, vytahaná kůže a strie jsou naprosto v pořádku. Zvlášť prvorodičky by podle Julie měly vědět, že je to normální, a svým poporodním vzhledem by se neměly zbytečně trápit.

"Žena by se neměla ze své tělo po porodu stydět," říká novozélandská maminka

Trojnásobná maminka a blogerka Julie Bhosale z Nového Zélandu šla nedávno se svou kůží doslova na trh. Zveřejnila totiž sérii fotek, které ukazují její ženské tělo čerstvě po porodu a následně týden po týdnu. Tímto počinem se rozhodla podpořit zejména maminky-prvorodičky, které velmi často trápí, jak jejich tělo po porodu vypadá.

“Když se mi narodil první syn, proměna mého těla mě velmi překvapila. Nebylo to jenom přibírání. Byly to také hormony, emoce a únava. Cítila jsem se, jako bych sotva přežívala. Proto si říkám, že na tom spousta žen musí být po porodu podobně,” myslí si Julie Bhosale, která je v současnosti hrdou maminkou tří synů. 

Tato žena chtěla po svém prvním porodu, i kvůli tlaku svého okolí, vypadat zase jako dřív. Chtěla se zpátky dostat zase do svých džínsů a mít ploché bříško. Podle Julie Bhosale je fyzický vzhled pouze část příběhu. Jak tato žena říká, pro ženu po porodu je ještě důležitější správné nastavení mysli i schopnost přijmou sama sebe i své tělo.

Julie Bhosale ukázala skutečné ženské tělo po porodu

Když se Julii narodil další syn, tato žena se rozhodla týden po týdnu dokumentovat své poporodní tělo. Vzniklé snímky pak zveřejnila na svém blogu. Chtěla tak i ostatním ženám předvést, že i když její tělo neodpovídá všeobecným standardům krásy, vypadá po porodu naprosto běžně.

“Chci, aby každá maminka, která to prožívá, věděla, že je úplně normální takto vypadat a že v tom rozhodně není sama. Chci, aby si každá neustále opakovala, že je krásná, úžasná a je matka,” dodala Julie Bhosale s tím, že za tvary svého těla po porodu by se žádná z žen neměla rozhodně stydět.

37. týden těhotenství a 24 hodin po porodu

Zdroj: Juliebhosale.co.nz Dva dny po porodu

Zdroj: Juliebhosale.co.nz Jeden týden po porodu

Zdroj: Juliebhosale.co.nz Dva týdny po porodu

Zdroj: Juliebhosale.co.nz Deset týdnů po porodu

Zdroj: Juliebhosale.co.nz 14 týdnů po porodu

Zdroj: Juliebhosale.co.nz

Autor:
Publikováno: 2. 11. 2020 14:00 Nahlásit obsah