Kategorie Slepota

Článek
Příběh Ondřeje Zmeškala: Ve tmě jsem našel nový svět
Příběh Ondřeje Zmeškala: Ve tmě jsem našel nový svět Ahoj holky, kamarádi mi říkají Ondra. Po rodičích jsem zdědil své příjmení, Zmeškal. Jistě tedy chápete, proč se všude snažím přijít alespoň o půl hodiny dřív. Narodil jsem se o trochu dřív, v sedmém měsíci. To víte, měl jsem prostě obavu, abych něco nezmeškal.
Článek
Slepá nevěsta si „prohlédla“ své svatební fotky. Díky geniálnímu nápadu fotografa si splnila svůj sen
Slepá nevěsta si „prohlédla“ své svatební fotky. Díky geniálnímu nápadu fotografa si splnila svůj sen Fotograf z australského Sydney James Day jednoho dne fotil svatbu, na níž se vdávala zcela slepá nevěsta. Tento svatební fotograf si lámal hlavu tím, že přece není možné, aby tato žena fotky ze své svatby nikdy neviděla. A přišel s geniálním řešením, díky kterému si jak ženich, tak nevěsta uchovají ze své svatby naprosto nádherné vzpomínky!
Článek
Její přítel ji brutálně napadl. Když se to dozvěděl její otec, přesně věděl, jak má zakročit...
Její přítel ji brutálně napadl. Když se to dozvěděl její otec, přesně věděl, jak má zakročit... O domácím násilí se dlouhou dobu raději nemluvilo, jenže vždy mezi lidmi bylo, je a bude. Naštěstí v dnešní době díky internetu a sociálním sítím přestává být toto téma tabu a oběti se začínají se svými příběhy svěřovat, aby ukázaly ostatním, že v tom nejsou samy!