Trendy účesy, které ovládnou léto 2021: Od jemných vln přes drdol až po výraznou zrz

Trendy účesy, které ovládnou léto 2021: Od jemných vln přes drdol až po výraznou zrz Zdroj: Shutterstock

Léto se nezadržitelně blíží a s ním i nové vlasové trendy, ve kterých zaručeně zazáříte. Stejně, jako je na čase si vyměnit jarní šatník za letní, není od věci, když popřemýšlíte také nad změnou účesu. Co tedy konkrétně patří k trendy účesům léta 2021?

V hlavní roli přirozenost

Co se týče vlasových trendů, letošní léto nečekejte žádnou extravaganci. Vše se ponese v duchu přirozenosti. Pokud si budete chtít pořídit novou barvičku, nechte si pouze lehce zesvětlit prameny vlasů, a to zejména ve spodní délce své hřívy a kolem tváře. Vaše vlasy by měly ve výsledku vypadat jako vyšisované od sluníčka.

Světlejší odstíny rezavé barvy: Jen pro odvážné

Pokud chcete být letošní léto odvážnější, obarvěte se na zrz. V létě 2021 frčí rezavé barvy světlejších odstínů, které sluší zejména světlejším typům žen.

Jemné vlny jako nedbalá elegance

Vlasové trendy léta 2021 kladou důraz na nedbalou eleganci. Váš účes by tedy neměl být perfektně upravený ani přehnaně zdobený. Vsaďte naopak na jemné vlny, které vyniknou na dlouhých a polodlouhých vlasech. Jak na něj? Zvládnete jej s přehledem sama.

Své vlasy si lehce natočte na kulmě nebo vlasové žehličce a pak jej nedbale upravte rukama. V případě tohoto trendy účesu mají velkou výhodu slečny a ženy s přirozeně vlnitými vlasy.

Léto 2021 hlásí návrat drdolů

Vlasy v drdolu jsou starou dobrou klasikou, kterou s láskou nosíme hlavně doma. S drdolem však letošní léto můžete s přehledem vyrazit do práce nebo do společnosti, protože jde o jeden ze žhavých vlasových trendů. Aby to nebyla nuda a drdol nepůsobil až příliš ležérním dojmem, ozdobte jej látkovou gumičkou nebo výraznou sponkou.

Vysoko vyčesané culíky: Účes nejen pro holčičky

Vlasové trendy léta 2021 působí nejen přirozeně, ale jsou také velmi jednoduché. Ve většině případů je zvládnete bez cizí pomoci. Tak jako vysoko vyčesaný culík, v němž letos v létě zazáříte, ať už půjdete kamkoliv. Jestli najdete odvahu, můžete si učesat tyto culíky rovnou dva.

Zdroj: Prezenu.joj.sk

Autor:
Publikováno: 12. 5. 2021 12:00 Nahlásit obsah