Kategorie Vánoční likér

Článek
Vánoční perníkový likér bez vajec: Jeho chuť a vůni si zamilujete
Vánoční perníkový likér bez vajec: Jeho chuť a vůni si zamilujete Nejen klasický vaječňák, ke svátkům patří i další poctivé vánoční likéry. Pokud nedáte dopustit na chuť a vůni medových perníčků, připravte si na letošní Vánoce domácí perníkový likér. Jeho součástí je salko, perníkové koření, kakao nebo rum. A výsledek? Ten si nebudete moci vynachválit.
Článek
Recept na vánoční likér pro děti. Nechte o svátcích mlsat i nejmenší
Recept na vánoční likér pro děti. Nechte o svátcích mlsat i nejmenší Připravujete si na vánoční svátky tradičně vaječný koňak? Nechte letos mlsat i nejmenší a udělejte svým dětem vynikající vánoční likér bez alkoholu, po kterém se u vás doma o Vánocích jenom zapráší. Příprava vánočního likéru pro děti je velmi jednoduchá, potřebovat budete pouze 6 základních ingrediencí.
Článek
Recept na domácí baileys: Tento jemný likér vám zaručeně zpříjemní vánoční svátky
Recept na domácí baileys: Tento jemný likér vám zaručeně zpříjemní vánoční svátky K Vánocům patří nejen voňavé vánoční cukroví, ale také poctivé domácí likéry. Připravujete si každý rok vaječňák, ale letošní Vánoce byste chtěli změnu? Vyzkoušejte recept na domácí baileys. Tento jemný likér vás dostane svou chutí. Příprava domácího baileys je přitom jednoduchá a velmi nenáročná na čas. Zabere vám pouhých 15 minut.
Článek
Recept na vánoční likér z ledových kaštanů: Pochutnáte si na něm nejen na Štědrý den
Recept na vánoční likér z ledových kaštanů: Pochutnáte si na něm nejen na Štědrý den K vánočním svátkům nepatří pouze vaječný koňak. Co vyzkoušet i další sladké pití, na kterém si během adventu zaručeně pochutnáte? Bezkonkurenční je vánoční likér z ledových kaštanů, na který vám bude dostačovat pět základních ingrediencí. Pro děti můžete tuto dobrotu připravit také v nealkoholické verzi.
Článek
Nejlepší domácí likéry: Na Vánoce si připravte karamelový, z ledových kaštanů i klasický vaječňák
Nejlepší domácí likéry: Na Vánoce si připravte karamelový, z ledových kaštanů i klasický vaječňák Poctivý domácí likér je nezbytnou součástí vánočních svátků stejně jako cukroví nebo kapr s bramborovým salátem. Pokud vám nechutná vaječný koňak prodávaný v obchodech, toto oblíbené vánoční pití si zkuste připravit z poctivých surovin doma. Kromě klasiky o Vánocích jistě oceníte domácí likéry v mnoha zajímavých obměnách.