Kategorie Vánoční pečení

Článek
4 nejlepší krémy do vánočního cukroví se salkem. Dlouho vydrží, nekazí se a jejich přípravu zvládnete do 5 minut
4 nejlepší krémy do vánočního cukroví se salkem. Dlouho vydrží, nekazí se a jejich přípravu zvládnete do 5 minut Základem většiny druhů vánočního cukroví jsou krémy, které mu dodávají báječnou chuť. Nevíte, čím plnit nebo slepovat napečené linecké košíčky, ořechy, kakaová kolečka nebo trubičky? Máme pro vás tipy na 4 nejlepší krémy do vánočního cukroví se salkem, které stojí rozhodně za vyzkoušení a které zvládnete do 5 minut.
Článek
Recept na Masarykovo cukroví: Toto zapomenuté vánoční cukroví našich babiček si zamilujete
Recept na Masarykovo cukroví: Toto zapomenuté vánoční cukroví našich babiček si zamilujete Už jste si někdy na vánoční svátky napekli Masarykovo cukroví? Toto zapomenuté vánoční cukroví našich babiček, kterému se jinak říká Masarykovy knoflíky či masaryčky, je velmi jednoduché na přípravu, ovšem vynikající chuti. Jakmile jej jednou ochutnáte, budete chtít Masarykovo cukroví péct každé Vánoce.
Článek
Jak na nejrychlejší vánoční cukroví? Připravte 5 druhů z jednoho základního těsta
Jak na nejrychlejší vánoční cukroví? Připravte 5 druhů z jednoho základního těsta Chtěli byste naráz upéct hned několik druhů vánočního cukroví, ovšem tlačí vás čas? Pokud chcete mít letos napečeno opravdu co nejrychleji, připravte si vánoční cukroví z jednoho těsta. Jak na to? Udělejte si linecké těsto, ze kterého upečete hned 5 druhů cukroví. Vánoční pečení si tedy tímto způsobem velmi usnadníte.
Článek
Recept na vykrajované žloutkové cukroví neboli křehulky. Máte-li rádi křehké rakvičky, toto vánoční cukroví si zamilujete
Recept na vykrajované žloutkové cukroví neboli křehulky. Máte-li rádi křehké rakvičky, toto vánoční cukroví si zamilujete Přemýšlíte nad tím, který druh vánočního cukroví stojí za to ještě upéct? Vyzkoušejte recept na vykrajované žloutkové cukroví neboli křehulky. Jestliže v průběhu roku nedáte dopustit na rakvičky se šlehačkou nebo bez ní, vykrajované žloutkové cukroví vás během vánočních svátků dostane.
Článek
Recept na makové linecké s citronovým krémem. Letošní hit mezi vánočním cukrovím dostane i vás
Recept na makové linecké s citronovým krémem. Letošní hit mezi vánočním cukrovím dostane i vás Chcete si letos vedle tradičního vánočního cukroví připravit i méně obvyklé druhy? Vyzkoušejte recept na makové linecké cukroví, které vás dostane svou chutí. Makové linecké slepte ideálně citronovým krémem zvaným lemon curd. Tuto kombinaci si nebudete moci vynachválit!
Článek
Recept na žabí huby s ořechovou náplní: Toto netradiční vánoční cukroví si zamilujete
Recept na žabí huby s ořechovou náplní: Toto netradiční vánoční cukroví si zamilujete Linecké, vanilkové rohlíčky, ořechové pracny nebo perníčky jsou klasikou, která na sváteční tabuli nikdy nezklame. Co si ale pro tentokrát připravit netradiční vánoční cukroví? Vyzkoušejte žabí huby s ořechovou náplní. Ač má toto cukroví opravdu zvláštní název, dostane vás svou chutí.
Článek
Recept na plněné ořechy: Toto křehké vánoční cukroví naplňte krémem z másla či ze salka
Recept na plněné ořechy: Toto křehké vánoční cukroví naplňte krémem z másla či ze salka Plněné ořechy patří v tuzemsku už po generace k nejoblíbenějším druhům vánočního cukroví. K receptu na světlé ořechy potřebujete kromě základních surovin také správné formičky. Toto tradiční cukroví chutná nejen suché, ještě lepší je plněné a obalované. Jak si tedy plněné ořechy připravit?
Článek
Recept na marokánky: Toto vánoční cukroví nesmí chybět ani na vaší sváteční tabuli
Recept na marokánky: Toto vánoční cukroví nesmí chybět ani na vaší sváteční tabuli Chcete si připravit ty nejlepší marokánky, které chutnají jako z cukrárny? Přinášíme recept, který stojí za vyzkoušení. Vykouzlete si fantastické marokánky, které se budou vyjímat na sváteční tabuli vedle dalších druhů vánočního cukroví. Jakým způsobem si tedy marokánky připravíte?
Článek
Recept na išelská kolečka: Toto vánoční cukroví si zamilujete
Recept na išelská kolečka: Toto vánoční cukroví si zamilujete Přemýšlíte, které druhy vánočního cukroví upečete na letošní svátky? Kromě tradičních vanilkových rohlíčků, lineckého cukroví, ořechových pracen a perníčků, vyzkoušejte také něco jiného. Co říkáte na recept na išelská kolečka? Toto vánoční cukroví vás dostane svým vzhledem i svou chutí.
(4) Načíst více