Kategorie Vůně

Článek
Šeříkový sirup: Hit současnosti, který šlape na paty klasickému bezovému sirupu
Šeříkový sirup: Hit současnosti, který šlape na paty klasickému bezovému sirupu Milujete vůni šeříku? V tom případě si ji můžete uchovat na velmi dlouhou dobu. Voňavé šeříky jsou momentálně v plném rozkvětu, proto nastal ten správný čas, abyste si je natrhala. Fialové či bílé šeříkové květy však nepatří jenom do vázy. Udělejte si z nich výtečný šeříkový sirup, který můžete popíjet v průběhu celého roku.
Článek
Proč tak zbožňujeme vůni čokolády? Její chemické složení se podobá růžím
Proč tak zbožňujeme vůni čokolády? Její chemické složení se podobá růžím Na čokoládě ujíždí snad každá z nás. Stačí, když si k ní přivoníme a už jí nemůžeme odolat. Čím je čokoláda kvalitnější, tím lépe. Asi jste si všimla toho, že vás neskutečně přitahuje bohatá sametová vůně pražených kakaových bobů. Čím je to dáno a proč nemáme s čokoládou spojeno nic negativního? Vábí nás totiž podobnou vůní, jakou má růže.
Článek
Chcete, aby vaše toaleta zářila čistotou? Vytvořte si tyto domácí čistící bomby
Chcete, aby vaše toaleta zářila čistotou? Vytvořte si tyto domácí čistící bomby I přesto, že umývání toalety zcela jistě nepatří k nejoblíbenějším činnostem, dělat se to musí. Nápomocny nám k tomu jsou nejrůznější přípravky, které slibují zářivou a voňavou toaletu, avšak jejich cena mnohdy neodpovídá kvalitě.
Článek
Kvůli zavěšenému čajovému sáčku v autě byl všem pro smích. Když se ale dozvěděli důvod, okamžitě to udělali taky...
Kvůli zavěšenému čajovému sáčku v autě byl všem pro smích. Když se ale dozvěděli důvod, okamžitě to udělali taky... Téměř každý muž vám potvrdí, že nic nevoní lépe než interiér nového auta. Jenomže postupem času opotřebením, ale také především vlhkostí, se v našem autě objeví nepříjemný zápach, který se snažíme přebít předraženými vůněmi, které ve výsledku příčinu vzniku tohoto zápachu ani neodstraní.
Článek
Potraviny, které dokážou zásadně ovlivnit vůni a zdraví vaší vagíny!
Potraviny, které dokážou zásadně ovlivnit vůni a zdraví vaší vagíny! Tak stejně jako jsou potraviny důležité pro naši pleť, jsou důležité, ba možná i víc, pro naši vagínu. Víte, které náš pohlavní orgán ovlivňují?
Článek
Je úžasný a přitom tak krásně voní, aneb vyrobte si olej z růží!
Je úžasný a přitom tak krásně voní, aneb vyrobte si olej z růží! Jaro a obzvláště léto je ještě v nedohlednu, ale to neznamená, že vás nemůžeme navnadit na skvělý tip, jak si vyrobit vlastní olej z růží vypěstovaných na zahrádce. Pořádně si prostudujte kroky postupu, ať si můžete s prvními růžemi růžový olej hned vyrobit. Uvidíte, že si ho vaše pokožka zamiluje.
Článek
Nejslavnější parfémy všech dob
Nejslavnější parfémy všech dob Klasické vůně již několik let slaví svůj velkolepý comeback a s nimi se objevují nové variace inspirované slavnými parfémy minulého století. A čím se tyto vůně staly tak oblíbenými?
Článek
Aroma difuzér – parfém pro váš byt
Aroma difuzér – parfém pro váš byt Parfémy už nenakupujeme jen pro sebe, ale také pro provonění míst, v nichž žijeme. Jedním z druhů bytových parfémů jsou aroma difuzéry. Co difuzér je a jak jej používat? Na to se podíváme v tomto článku.
(3) Načíst více