Takový případ trojčat doktoři ještě nezažili. Až uvidíte, jak vypadají dnes, neudržíte slzy

Takový případ trojčat doktoři ještě nezažili. Až uvidíte, jak vypadají dnes, neudržíte slzy Zdroj: Facebook.com

Když na svět přijde nový život, je to hlavně důvod k radosti. Ale když na svět přijde těch životů více, je to opravdový zázrak a požehnání.

A jinak tomu nebylo ani v případě krásných trojčat Mackenzie, Macy a Madeline Garrisonových. O to větší bylo i překvapení, že to nebyla ledajaká trojčata, ale rovnou siamská.

FOTO: Facebook.com

Bohužel starost o trojčata, neustálá péče a velmi finančně náročná léčba, byla pro jejich biologickou matku až příliš, proto se uchýlila k adopci.

I přesto všechno se našel manželský pár, který byl ochotný se jich ujmout a starat se o ně. Byli to manželé Darla a Jeff Garrisonovi, kterého můžete i na fotce vidět. Pocházejí z Iowy, kde mají menší farmu a vychovávají ještě své vlastní tři syny. Velkým přáním Darly bylo mít dceru, bohužel jejímu přání nebylo vyslyšeno a otěhotnět se jí už nepodařilo. Proto se s manželem rozhodli o adopci těchto holčičích trojčátek.

FOTO: Facebook.com

Když holčičkám bylo 9 měsíců, musely podstoupit velmi riskantní a nutnou operaci. Šlo o operaci, kde se je lékaři snažili od sebe oddělit. Operace trvala 24 hodin a naštěstí, vše dopadlo v pořádku!

FOTO: Facebook.com

FOTO: Facebook.com

Sestřičky operaci přežily, bohužel každá z nich přišla o jednu nohu. I v tomto případě se našli skvělí a dobří lidé, kteří byli ochotni holčičkám a celé rodině pomoci. Díky sbírce bylo možné zajistit protézy.

FOTO: Facebook.com

Na fotkách můžete vidět, jak Mackenzie, Macy a Madeline rostou do krásy. Jsou především šťastné, milují svou rodinu, zvířata i život na farmě.

A takto vypadají dnes, po více než 16 letech:

FOTO: Facebook.com

Příběh těchto malých holčiček je opravdu úžasný. Tato tři děvčátka mají v životě obrovské štěstí. Byl jim dopřán, i přesto, že se jich jejich vlastní matka vzdala, nový život, naděje a především milující rodina, která je šťastná, za to, že je má! 

Autor:
Publikováno: 5. 10. 2016 12:58 Nahlásit obsah