Kategorie Líčení

Článek
Z ošklivky kráskou za pár minut? Číňanka Qi Huahua to dokáže
Z ošklivky kráskou za pár minut? Číňanka Qi Huahua to dokáže Práce s make-upem není zase tak jednoduchá, jak se může na první pohled zdát. Stačí pár chyb a místo kýžené efektu je na světě tragédie, při které vypadáme jako klaun z cirkusu. Pokud to však s líčidly umíte, může vzniknout naprosto dokonalé dílo.
Článek
Dbejte na výběr kvalitní kosmetiky. Nekvalitní make-up může způsobit i rakovinu
Dbejte na výběr kvalitní kosmetiky. Nekvalitní make-up může způsobit i rakovinu Make-up je oblíbenou součástí pleti mnoha žen. Dokáže zakrýt všelijaké nedostatky, kožní onemocnění nebo sjednotit tón pleti. Jenže většina si neuvědomuje, že neopatrné a výrazné líčení může způsobit závažné potíže.
Článek
Dívka s nejhorším obočím na světě. Inspiraci našla v Angry Birds
Dívka s nejhorším obočím na světě. Inspiraci našla v Angry Birds Módní výstřelky se nevyhýbají ani obočí, a ačkoliv ještě pár let zpátky bylo „in“ mít místo přirozeného obočí jen dvě čárky, nyní je tomu zcela jinak. Ženy se opět začínají vracet k přirozenému vzhledu svého obočí a některé si jej přestaly upravovat úplně, jen aby bylo co nejtlustší.
Článek
Nalíčená/Nenalíčená  aneb Nude look
Nalíčená/Nenalíčená aneb Nude look Nude look neboli Nude make-up v překladu znamená "nahé líčení". Cílem je nalíčit se velmi nenápadně a přirozeně, ale přitom svůdně. Zde jsou kosmetické tipy přímo od vizážistů.
Článek
Tyhle celebrity si troufly na červený koberec i bez make-upu. Které sluší přirozená krása nejvíce?
Tyhle celebrity si troufly na červený koberec i bez make-upu. Které sluší přirozená krása nejvíce? Od celebrit se očekává, že budou perfektní vždy a za všech okolností. Dokonalý make-up je tak něco, co od nich automatický očekáváme. Tyto celebrity se však rozhodly, že světu ukážou, že zářit na červeném koberci můžou i bez nánosu líčidel.
Článek
Všechny odstíny krásy: Každá žena je bohyně, probuďte ji v sobě!
Všechny odstíny krásy: Každá žena je bohyně, probuďte ji v sobě! Co si představíte pod pojmem ideál krásy? Vysokou štíhlou blondýnu laškovně pomrkávající modrýma očima? To už dnes dávno neplatí! Opravdových ideálů ženské krásy totiž po světě běhá tolik, kolik jen existuje žen. Vždyť krásná může být každá žena: jen se musí naučit v sobě krásu vidět.
(75) Načíst více