Kategorie Líčení

Článek
Jak vypadat úžasně i bez make-upu? Zkuste následující triky
Jak vypadat úžasně i bez make-upu? Zkuste následující triky Spousta z nás nedá bez make-upu ani ránu. I když nám naše drahé polovičky říkají, že nám to sluší i bez nalíčení, každé ráno trávíme alespoň půl hodinky v koupelně, abychom ze sebe udělaly "nového člověka". Není to náhodou škoda? Přirozenost je zase v kurzu. A když se budeme držet následujících pravidel, budeme vypadat skvěle i bez make-upu!
Článek
Z ošklivky kráskou za pár minut? Číňanka Qi Huahua to dokáže
Z ošklivky kráskou za pár minut? Číňanka Qi Huahua to dokáže Práce s make-upem není zase tak jednoduchá, jak se může na první pohled zdát. Stačí pár chyb a místo kýžené efektu je na světě tragédie, při které vypadáme jako klaun z cirkusu. Pokud to však s líčidly umíte, může vzniknout naprosto dokonalé dílo.
Článek
Dbejte na výběr kvalitní kosmetiky. Nekvalitní make-up může způsobit i rakovinu
Dbejte na výběr kvalitní kosmetiky. Nekvalitní make-up může způsobit i rakovinu Make-up je oblíbenou součástí pleti mnoha žen. Dokáže zakrýt všelijaké nedostatky, kožní onemocnění nebo sjednotit tón pleti. Jenže většina si neuvědomuje, že neopatrné a výrazné líčení může způsobit závažné potíže.
Článek
Dívka s nejhorším obočím na světě. Inspiraci našla v Angry Birds
Dívka s nejhorším obočím na světě. Inspiraci našla v Angry Birds Módní výstřelky se nevyhýbají ani obočí, a ačkoliv ještě pár let zpátky bylo „in“ mít místo přirozeného obočí jen dvě čárky, nyní je tomu zcela jinak. Ženy se opět začínají vracet k přirozenému vzhledu svého obočí a některé si jej přestaly upravovat úplně, jen aby bylo co nejtlustší.
Článek
Nalíčená/Nenalíčená  aneb Nude look
Nalíčená/Nenalíčená aneb Nude look Nude look neboli Nude make-up v překladu znamená "nahé líčení". Cílem je nalíčit se velmi nenápadně a přirozeně, ale přitom svůdně. Zde jsou kosmetické tipy přímo od vizážistů.
Článek
Tyhle celebrity si troufly na červený koberec i bez make-upu. Které sluší přirozená krása nejvíce?
Tyhle celebrity si troufly na červený koberec i bez make-upu. Které sluší přirozená krása nejvíce? Od celebrit se očekává, že budou perfektní vždy a za všech okolností. Dokonalý make-up je tak něco, co od nich automatický očekáváme. Tyto celebrity se však rozhodly, že světu ukážou, že zářit na červeném koberci můžou i bez nánosu líčidel.
(29) Načíst více