Kategorie Zdravotní rizika

Článek
Nosíte příliš těsné spodní prádlo? Pak hazardujete se svým zdravím
Nosíte příliš těsné spodní prádlo? Pak hazardujete se svým zdravím Spousta mužů a žen si libuje v těsném spodním prádle, které obepíná a vyzdvihuje jejich přednosti. Možná, že se v obepnutých slipech nebo o dvě čísla menší podprsence cítí přitažlivěji, ale na druhou stranu si koledují o nemalé zdravotní potíže. Čím si konkrétně ničí svoje zdraví?
Článek
Co se děje s naším tělem při dlouhodobém pití kolových nápojů?
Co se děje s naším tělem při dlouhodobém pití kolových nápojů? I přesto, že se moderní doba spíše ubírá ke zdravému životnímu stylu, stále se najdou mezi námi ti, kteří nedají dopustit na sladké nápoje, a to přesněji na ty kolové. Ovšem jen málokdo ví, že kromě pořádné dávky cukru do našeho organismu, mohou tyto kolové nápoje způsobit při delším užívání řadu dalších nežádoucích účinků, které je potřeba zmínit.
Článek
Kvůli zdravotním potížím musel jíst celý rok jen brambory. Co to udělalo s jeho tělem?
Kvůli zdravotním potížím musel jíst celý rok jen brambory. Co to udělalo s jeho tělem? V roce 2016 Andrew Taylor nahrál na YouTube video, ve kterém vysvětluje svůj plán – začít se zdravě stravovat, což by podle něj mělo znamenat, že bude jíst jen brambory. Díky této dietě zhubl Andrew neuvěřitelných 45 kg a ačkoliv se na první pohled zdá tato dieta účinná, z hlediska zdraví však může být velmi riskantní.
Článek
Jaká rizika s sebou přináší nošení podprsenky?
Jaká rizika s sebou přináší nošení podprsenky? Podprsenka je kousek oblečení, který v šatníku nechybí žádné ženě. Nosíme ji každý den téměř bez výjimky, a právě proto bychom měly při jejím výběru být opravdu opatrné a ze svých požadavků neslevit.