Kategorie Zdravotní rizika

Článek
Milujete vonné svíčky? Potom raději zbystřete, mohou poškozovat zdraví
Milujete vonné svíčky? Potom raději zbystřete, mohou poškozovat zdraví Vonné svíčky vytvářejí příjemnou atmosféru a po zapálení dokážou vnést do našich domovů překrásnou vůni. Odborníci však varují, že některé z nich vykazují vážná zdravotní rizika. Co byste měli vědět, než si příště zapálíte svou oblíbenou svíčku?
Článek
Plísně v bytě způsobují velké zdravotní problémy. Všímejte si těchto příznaků
Plísně v bytě způsobují velké zdravotní problémy. Všímejte si těchto příznaků Plíseň může způsobit vážné zdravotní problémy, ať už se nachází ve vašem bytě, domě nebo na pracovišti. S plísní se nejčastěji setkáváme ve vlhkém prostředí, které vytváří ideální prostředí pro její rozvoj. Jaká zdravotní rizika nám při pobytu v takovém prostředí hrozí?
Článek
Zdravotní nebezpečí, která na nás číhají v létě. Na co si dát pozor?
Zdravotní nebezpečí, která na nás číhají v létě. Na co si dát pozor? Ačkoliv je léto již v plném proudu my si chvilky dovolené a odpočinku užíváme plnými doušky, většina z nás zapomíná na nebezpečí, které se s tímto ročním obdobím pojí. Co byste tedy v letních měsících neměli podceňovat a na co si dát pozor, abyste neohrožovali své zdraví?
Článek
Nosíte příliš těsné spodní prádlo? Pak hazardujete se svým zdravím
Nosíte příliš těsné spodní prádlo? Pak hazardujete se svým zdravím Spousta mužů a žen si libuje v těsném spodním prádle, které obepíná a vyzdvihuje jejich přednosti. Možná, že se v obepnutých slipech nebo o dvě čísla menší podprsence cítí přitažlivěji, ale na druhou stranu si koledují o nemalé zdravotní potíže. Čím si konkrétně ničí svoje zdraví?
Článek
Jaká rizika s sebou přináší nošení podprsenky?
Jaká rizika s sebou přináší nošení podprsenky? Podprsenka je kousek oblečení, který v šatníku nechybí žádné ženě. Nosíme ji každý den téměř bez výjimky, a právě proto bychom měly při jejím výběru být opravdu opatrné a ze svých požadavků neslevit.
Článek
Co se děje s naším tělem při dlouhodobém pití kolových nápojů?
Co se děje s naším tělem při dlouhodobém pití kolových nápojů? I přesto, že se moderní doba spíše ubírá ke zdravému životnímu stylu, stále se najdou mezi námi ti, kteří nedají dopustit na sladké nápoje, a to přesněji na ty kolové. Ovšem jen málokdo ví, že kromě pořádné dávky cukru do našeho organismu, mohou tyto kolové nápoje způsobit při delším užívání řadu dalších nežádoucích účinků, které je potřeba zmínit.