Mumie: Jak se změnili a co dnes dělají hlavní představitelé?

Mumie: Jak se změnili a co dnes dělají hlavní představitelé? Zdroj: http://www.pinterest.com

Věřili byste, že tento rok už to bude 20 let od chvíle, kdy se na filmových plátnech objevil film Mumie? Snímek, ve kterém si hlavní role zahráli Brendan Fraser a Rachel Weisz byl natočen v roce 1999 a stal se komerčním trhákem, který po celém světě vydělal přes 400 milionů dolarů. Jak se ale na hercích podepsal zub času a co dnes dělají?

Když v roce 1999 vtrhl do kin film Mumie, byla to pecka! Kina praskala ve švech a všechny ženy obdivovaly Ricka O’Connella. Bylo jasné, že takový úspěch si zaslouží pokračování a jen o dva roky později jsme mohli vidět druhý díl – Mumie se vrací.

TIP: Zajímá vás, jak se změnili herci z trilogie Hobit? Klikněte ZDE.

V hlavních rolích jsme mohli vidět Brendana Frasera a Rachel Weisz, jejichž popularita po úspěchu Mumie vyletěla raketově vzhůru. Brendan se stal novým sexsymbolem a všichni se radovali, že po Indiana Jonesovi máme dalšího hrdinného dobrodruha.

Z filmu Mumie se stal kasovní trhák. Zdroj: www.blurayauthority.com

Jak se ale ve skutečnosti vyvíjela dál jejich kariéra? Níže, najdete video, ve kterém se podíváme na to, jak dnes herci z Mumie vypadají a jak se jim od dob natáčení dařilo. Jejich životy ovlivnily zdravotní problémy, rozvody, nové rodinné přírůstky a také jedna cena Oscar.

TIP: Také jste milovali film Sestra v akci? Podívejte se ZDE, jak se herci změnili.

Podívejte se, jak se změnili a co dnes herci z Mumie dělají:

Autor:
Publikováno: 13. 3. 2019 10:00 Nahlásit obsah