Adventní věnce českých celebrit: Který je nejkrásnější?

Adventní věnce českých celebrit: Který je nejkrásnější? Zdroj: Shutterstock

V neděli 28. listopadu jsme zapálili první svíčku na adventním věnci. Na sváteční vlnu se první adventní neděli naladil také Instagram, na kterém se spousta známých českých osobností pochlubila svými adventními věnci. A nezůstalo pouze u nich. Která celebrita má už doma nazdobený vánoční stromeček a která upekla vánočku?

Nádherný adventní věnec tradičně na svém instagramovém účtu ukázala herečka Jitka Schneiderová. Její dekorace však letos - s ohledem na aktuální dění - nese výjimečné poselství. 

“Klidnou první adventní neděli přeji všem! Náš adventní věnec má letos symbol. Holčičku Marii z příběhu Louskáček. Dokázala, že špatné kouzlo se dá prolomit láskou, laskavostí a odvahou. Všechno budeme víc než kdy jindy potřebovat,” napsala na svůj Instagram sympatická herečka a připojila snímek, na kterém zapaluje první svíčku na svém adventním věnci.

Svíčku na adventním věnci během první adventní neděle zapálil rovněž herec a moderátor Honza Musil. Kromě adventního věnce předvedl na svém instagramovém účtu i nádherně ozdobený vánoční stromeček. 

Moderátorka a herečka Laďka Něrgešová s předstihem nenazdobila stromeček, ale rovnou upekla vánočku. “Nenechme si zkazit advent. Já to jistím vánočkou. No co? Stejně jsou kolem Vánoc všichni přežraní. Teď ta práce s ní aspoň vynikne. A hlavně to tu krásně voní!” okomentovala Vlaďka svůj snímek s vánočkou a adventním věncem. 

To moderátorka Lucie Borhyová první adventní neděli nezapalovala svíčku pouze na adventním věnci u sebe doma, ale jak se přiznala na Instagramu, hned na několika místech. A to i v restauraci. 

“Moji milí, začíná nám vánoční čas. Ten nejkrásnější čas v roce, doba rozjímání, dobročinnosti a zklidnění. Už jste si dnes zapálili 1. svíčku na adventním věnci? My ano a to dokonce na několika místech…” prozradila krásná moderátorka svým příznivcům na Instagramu.

První adventní svíčku na adventním věnci zapálila se svými syny také zpěvačka Monika Absolonová. “Krásnou první adventní neděli všem,” popřála svým sledujícím od srdce.

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 30. 11. 2021 10:17 Nahlásit obsah