Jaromír Jágr si s přítelkyní Dominikou užívá romantiku v Římě. Lidé si ho spletli s mladší verzí Davida Hasselhoffa

Jaromír Jágr si s přítelkyní Dominikou užívá romantiku v Římě. Lidé si ho spletli s mladší verzí Davida Hasselhoffa Zdroj: Profimedia

Věhlasný hokejista Jaromír Jágr vyrazil se svou partnerkou Dominikou Branišovou do italského Říma, kde si bok po boku vychutnávají pořádnou porci romantiky. V hlavním městě Itálie zamilované hrdličky navštívily například Koloseum nebo Vatikán. Jaromír a Dominika fotkami a videi z italského Říma potěšili na Instagramu i své fanoušky.

V máji, měsíci lásky, se hokejista Jaromír Jágr a jeho o více než 20 let mladší přítelkyně Dominika Branišová vypravili na romantickou dovolenou do Říma. Italskou romantiku si užívali nejen sami, doprovázeli je také jejich přátelé, promotér Petr Větrovský s manželkou.

Řím - den první. Jsem tu sice již potřetí, ale určitě ne naposledy. Nikdy nepřestanu obdivovat velikost a krásu místní architektury,” napsala přítelkyně Jaromíra Jágra Dominika Branišová pod jednu z fotek italského Říma, které přidala na svůj Instagram.

Jak napovídají další instagramové posty, Jaromír Jágr a Dominika Branišová si romantickou dovolenou v Římě užili plnými doušky. Navštívili například Svatopetrské náměstí (Piazza San Pietro) ve Vatikánu nebo slavné římské Koloseum.

“Konečně jsem se podívala do Colossea i zevnitř. Nemám úplně trpělivost na vystávání ve frontách, proto znám většinu památek jen z venku. Takže online lístky na konkrétní čas jsou značka ideál,” sdílela své poznatky z jednoho z nejromantičtějších míst Evropy Dominika Branišová. 

Ani její partner Jaromír Jágr nezůstal pozadu a na Instagramu své fanoušky potěšil rovnou videem z italského Říma. “V Itálii na ITALA,” okomentoval příspěvek hvězdný hokejista, který letos oslavil padesáté narozeniny.

Někteří sledující otevřeně přiznali, že když video poprvé zhlédli, mysleli si, že se dívají na mladší verzi Davida Hasselhoffa. Vidíte tu podobu také?

Zdroj: Instagram.com
Autor:
Publikováno: 6. 5. 2022 16:47 Nahlásit obsah