Zpěvačka Jitka Boho zavzpomínala o Dušičkách na setkání s mrtvou prababičkou: Byl to zážitek, ze kterého mrazí

Zpěvačka Jitka Boho zavzpomínala o Dušičkách na setkání s mrtvou prababičkou: Byl to zážitek, ze kterého mrazí Zdroj: Freepik

Zpěvačka Jitka Boho se na svém Instagramu o Dušičkách 2. listopadu svěřila se zážitkem, ze kterého mrazí. Ve svém příspěvku napsala, že když byla malá, přišla se za ní šest dní po pohřbu rozloučit její mrtvá prababička. Také věříte, že existuje něco mezi nebem a zemí?

Chodí se mrtví rozloučit? To je otázka, na kterou nezná jistou odpověď snad nikdo. Někteří lidé však mají zkušenost, že se s nimi jejich bližní po své smrti ještě jednou setkali, aby se s nimi rozloučili. A to nejen ve snu.

Své by mohla vyprávět zpěvačka a modelka Jitka Boho. Tato krásná žena a maminka na svém Instagramu u příležitosti Dušiček popsala svůj zážitek se zemřelou prababičkou, kterou uviděla doma několik dní po pohřbu.

“Když jsem byla malá (bylo mi asi tak osm let) a spala jsem sama v obýváku, spatřila jsem šest dní po pohřbu svoji prababičku. Trvalo mi 15 let, než jsem se odhodlala spát bez světla, aspoň malého,” svěřila se oblíbená zpěvačka a modelka se zážitkem, ze kterého mrazí, na svém instagramovém profilu. Připomněla si jej u příležitosti Dušiček 2. listopadu, a nejen své zemřelé prababičce zapálila svíčku.

“Věřím, že jednou ten čas přijde a strach odejde a já se znovu otevřu. Jen tenkrát jsem vůbec nevěděla, co mám dělat, strašně jsem se bála… Byl to nepopsatelný pocit a ten studený pot… Vím ale, že to bylo v dobrém, jako by tam stála a jen chtěla dát vědět, že “to něco” opravdu existuje,” dodala ve své dušičkové zpovědi Jitka Boho.

Co se týče zážitků mezi nebem a zemí, dle reakcí pod příspěvkem v tom Jitka Boho není rozhodně sama. Mám podobnou zkušenost s prababičkou. A teď vím, že se přišla jen rozloučit,” napsala jedna ze sledujících.

“Taky jsem to zažila, a ne jednou. Můj otec mi umřel, když jsem byla v první třídě. A dost často se mi objevoval, jak vychází ze stěny a to nebyl žádný sen. Úplně citim ten studený pot. Skončilo to až se mi narodily děti,” přidala se další ze sledujících.

Zdroj: Instagram
Autor:
Publikováno: 3. 11. 2021 11:45 Nahlásit obsah