Zuzana Plačková zuří kvůli drbům, které se o ní šíří i v Česku. Diona údajně neporodila a měla náhradní matku

Zuzana Plačková zuří kvůli drbům, které se o ní šíří i v Česku. Diona údajně neporodila a měla náhradní matku Zdroj: Profimedia

Slovenská královna Instagramu Zuzana Plačková si plnými doušky užívá nabyté mateřství. Zatímco se láskyplně stará o novorozeného synka Diona, musí také řešit drby, které se o ní šíří i v Česku. Když se k ní dostala další “zaručená zpráva” o tom, že Diona údajně neporodila a že využila služeb náhradní matky, vytočila se do běla.

Místo toho, aby si v šestinedělí užívala zasloužený klid, Zuzana Plačková řeší nepříjemné drby a fámy, které se vztahují k jejímu těhotenství a porodu. Je to několik týdnů, co slovenská královna Instagramu porodila svému manželovi Renému vymodleného synka Diona.

Její novorozený synek je pro ni velkým štěstím. Místo toho, aby si na sto procent vychutnávala nově nabytého mateřství, vrásky na čele jí dělají “zaručené informace”, které se o ní šíří. A to i v Česku.

Zdroj: Profimedia Zuzanu Plačkovou aktuálně vytočila do běla zpráva o tom, že svého syna Diona neporodila, a že měla naopak náhradní matku původem z Ukrajiny. Když se ke slovenské influencerce tato informace dostala, rozzuřila se a na Instagramu napsala, co si o tom všem myslí.

“Dostalo se ke mně, že mi nějaká Ukrajinka vynosila dítě a že moje dítě vlastně není moje a že vlastně já jsem nerodila… Jak to někdo může vypustit z pusy? Normálně se mi chce zvracet. Toto mi přijde jako největší dno, největší spodina, hnůj… Takto podvádět a klamat lidi je hnus,” rozčílila se na svém instagramovém profilu Zuzana Plačková.

Aby nebylo pochyb, slovenská královna Instagramu to nenechala jen tak. Přidala do instastories rovnou video z porodního sálu, kde rodila císařským řezem.

Zdroj: Shutterstock “Na to, že jsem prý neporodila svého syna, tak nevím, co mi tam šili. Jinak mám natočené, jak mi ho vybírali a poprvé přiložili ještě špinavého, ale to by mi asi blokli Instagram a není to pro slabé žaludky,” okomentovala videozáznam z porodního sálu.

A co Zuzana Plačková vzkázala nepřejícím lidem, kteří na ní nenechávají nit suchou a kteří se rádi vyžívají v nepodložených informacích? “Chápu, že někdo nemá zajímavý život, a proto se bude celý život soustředit na mou osobu a hledat si záminky, aby si mohl tvořit kontent plný lží,” dodala známá slovenská influencerka.

Zdroj: Instagram.com/queen.plackova 

Autor:
Publikováno: 22. 9. 2022 10:31 Nahlásit obsah