Kategorie Děti

Článek
Všichni šílí po slizu! Víte, co udělá s vaším zdravím?
Všichni šílí po slizu! Víte, co udělá s vaším zdravím? Pokud nemáte děti, neteře či synovce, nebo nejste ještě duší dítě, asi netušíte, o čem je řeč. Prostě sliz je hmota, kterou nejen děti v současnosti nejvíc milují a dokážou si s ní vyhrát dlouhé hodiny. Parádně nechutný sliz je ale koktejlem chemických látek. Je proto tato marketingová hitovka blížících se Vánoc opravdu zdravotně nezávadná?
Článek
Skákací hrady jako skladiště bakterií. Tomuto 10letému chlapci způsobily nebezpečnou infekci
Skákací hrady jako skladiště bakterií. Tomuto 10letému chlapci způsobily nebezpečnou infekci Skákací hrady patří mezi jednu z nejvyhledávanějších atrakcí a děti si na nich užijí spoustu legrace a skotačení. Jenže kromě zábavy s sebou nesou i určité zdravotní riziko, o kterém by měl vědět jistě každý rodič.
Článek
Nevyhazujte mléčné zuby svých dětí. Možná se vám budou hodit
Nevyhazujte mléčné zuby svých dětí. Možná se vám budou hodit Většina z nás si pamatuje na moment z dětství, kdy vám vypadl zub. Zatímco pro některé z nás to byl důvod k panice, pro další to byla legrace. Zub jsme pak vyhodili nebo si ho nechali na památku. Vědci nám však nyní vzkazují, abychom si mléčné zuby v každém případě schovali. Proč?
Článek
Jak nám naše děti pomáhá chránit Evropská unie?
Jak nám naše děti pomáhá chránit Evropská unie? Ať už žijeme kdekoliv, je pro nás prioritou štěstí našich dětí. Chceme, aby vyrůstaly v bezpečném a stabilním světě, získaly kvalitní vzdělání a měly možnost třeba i studovat v zahraničí. Věděli jste, že právě v tom vám nejjednodušeji pomůže naše členství v EU?
(108) Načíst více