Australskému chlapci se ve škole smáli kvůli jménu Corona. Zastal se jej herec Tom Hanks

Australskému chlapci se ve škole smáli kvůli jménu Corona. Zastal se jej herec Tom Hanks Zdroj: Nypost.com

Osmiletý australský chlapec Corona De Vries zažívá od vypuknutí pandemii koronaviru velmi těžké chvíle. Jeho spolužáci jej totiž šikanují kvůli jménu Corona. Nešťastného chlapce se rozhodl podpořit hollywoodský herec Tom Hanks, který se jej veřejně zastal. A navíc mu daroval svůj psací stroj značky Corona.

Chlapec Corona De Vries má osm let a žije v Austrálii. Vzhledem ke jménu Corona se mu však děti ve škole velmi nepěkně posmívají. Kvůli tomu, co zažívá, se tento chlapec rozhodl napsat dopis hollywoodskému herci Tomu Hanksovi, který koronavirus sám prodělal.

Zdroj: Wbtv.cz Chlapec se Toma Hankse v dopisu ptal, jak se mu a jeho manželce po úspěšném vyléčení z nemoci COVID-19 daří. Posteskl si také, že se mu jeho spolužáci od vypuknutí pandemie koronaviru kvůli jeho jménu smějí. 

„Mám své jméno moc rád, ale spolužáci ve škole mi teď neřeknou jinak než Koronavirus. Je mi z toho smutno a mám na ně vztek,“ posteskl si v dopise osmiletý australský chlapec, který v posledních týdnech zažívá kvůli jménu Corona doslova peklo.

Zdroj: Dailymail.com Tom Hanks chlapci po pár dnech odpověděl. "Tvůj dopis udělal mně i mé ženě velkou radost, i když už nejsme nemocní. Viděl jsem tě v televizi a děkuji ti, že jsi k nám tak přátelský. Kamarádi jsou tu od toho, aby si vzájemně spravili náladu, když jednomu z nich není dobře. Můžeš mě tedy brát jako svého kamaráda,“ napsal hollywoodský herec, který se z nákazy novým koronavirem léčil v Austrálii. Nyní se po úspěšné léčbě vrátil zpátky domů do amerického Queenslandu.

Zdroj: Dailymail.com To ale není vše. Tom Hanks chlapci neposlal pouze dopis, jako dárek mu přibalil také svůj psací stroj značky Corona. „Říkal jsem si, že by se ti ten psací stroj mohl líbit. Měl jsem ho s sebou v Austrálii a teď se tam vrací. Zeptej se někoho z dospělých, jak funguje, a pak mi odepiš,“ vzkázal herec v dopisu australskému chlapci.

Tom Hanks se po prodělání nového koronaviru finančně podílí na výzkumu vakcíny vůči tomuto onemocnění. Chlapce Coronu De Vries však tento herec zaujal i tím, že propůjčil hlas Woodymu, tedy hlavnímu hrdinovi animovaného filmu Toy Story: Příběh hraček. „Máš ve mně přítele,” parafrázoval herec na závěr dopisu název ústřední písně z Toy Story.

Autor:
Publikováno: 8. 5. 2020 11:00 Nahlásit obsah