Těhotná influencerka Emily Mitchell zemřela v 36 letech. Čekala páté dítě

Těhotná influencerka Emily Mitchell zemřela v 36 letech. Čekala páté dítě Zdroj: Instagram.com @the.hidden.way

Známá influencerka a blogerka v oblasti těhotenství a rodičovství Emily Mitchell náhle zemřela tři dny před Vánoci v pouhých 36 letech. Čekala své páté dítěte, její smrt je pro jejího manžela a čtyři malé děti o to bolestnější. Smutnou zprávu o úmrtí této mladé ženy zveřejnila na sociálních sítích její rodina.

Instagramový svět je v šoku. Oblíbená influencerka Emily Mitchell, která na svém Instagramu sdílela příspěvky o svém rodinném životě na statku na Rhode Islandu a která propagovala domácí vzdělávání, nečekaně zemřela těsně před Vánoci. Zůstal po ní manžel Joseph a jejich čtyři společné děti Finn, Isla, Eden a Luna.

„Em si dělala kávu a toast, když zkolabovala a přestala reagovat. Navzdory rychlé reakci jejího manžela, otce a přivolaných zdravotníků byly všechny snahy o její oživení marné. Odešla, aby byla s Pánem. Lékaři se snaží odhalit příčinu její smrti,“ informovala Emilyna rodina na sociálních sítích.

Lékaři stále neví, z jakého důvodu Emily Mitchell zemřela. Na stránce GoFundMe, která vznikla na podporu pozůstalých, se uvádí, že všechny snahy o Emilinu resuscitaci po jejím náhlém kolapsu byly bohužel neúspěšné.

36letá žena byla v době smrti v šestnáctém týdnu těhotenství. Již věděla, že čeká chlapečka, kterého s manželem pojmenovali Joey. Emily, která měla na Instagramu 170 tisíc sledujících, ještě začátkem prosince svým fanouškům oznámila, že její v pořadí pátý porod proběhne jako u předchozích dětí císařským řezem.

Autor:
Publikováno: 7. 1. 2021 12:00 Nahlásit obsah