Zemřela hvězda seriálů Star Trek a 24 hodin. Annie Wersching podlehla v pouhých 45 letech rakovině

Zemřela hvězda seriálů Star Trek a 24 hodin. Annie Wersching podlehla v pouhých 45 letech rakovině Zdroj: Shutterstock

V neděli 30. ledna 2023 naposledy vydechla známá americká herečka Annie Wersching. Tři roky bojovala se zákeřnou rakovinou, které bohužel ve svých 45 letech podlehla. Po Annie Wersching zůstal truchlící manžel a tři děti.

Americká herečka Annie Wersching byla hvězda světového formátu. Zazářila třeba ve filmu Božský Bruce, významné role měla také v seriálech Star Trek: Picard, Bosch, Zelenáč, Runaways, Castle na zabití, Upíří deníky nebo 24 hodin.

Zdroj: Shutterstock Annie Wersching zemřela v neděli 30. ledna 2023 na rakovinu. S touto zákeřnou chorobou, kterou jí lékaři diagnostikovali v roce 2020, se snažila z plných sil bojovat. Ovšem bezúspěšně. Rakovina se jí bohužel stala osudnou. Kromě manžela po sobě zanechala tři malé syny.

“Svět dnes ztratil světlo. Annie Wersching byla jednou z nejlepších hereček, se kterou jsem měl to potěšení pracovat, byla mou přítelkyní. Puká mi srdce kvůli její mladé rodině. Ať zůstane v našich vzpomínkách jako krásný člověk, kterým byla,” napsal na Twitteru kanadský herec Kiefer Sutherland, který v seriálu 24 hodin ztvárnil hlavní postavu Jacka Bauera.

“Jaké krásné, jasné světlo se dnes ztratilo. Mám takové štěstí, že jsem měla šanci pracovat a hrát s neuvěřitelnou Annie Wersching. Láme mi to srdce kvůli její krásné rodině a všem, kteří měli to štěstí, že ji poznali. Odpočívej v pokoji, krásná Annie,” vzkázala své přítelkyni a herecké kolegyni do nebe herečka Jeri Ryan, kterou fanoušci Star Treku znají jako Seven of Nine.

Zdroj: Deadline.com
Autor:
Publikováno: 31. 1. 2023 09:06 Nahlásit obsah