Díky změně jídelníčku influencerka Rosie Breen zhubla 40 kilogramů. Svých oblíbených jídel se ale nevzdala

Díky změně jídelníčku influencerka Rosie Breen zhubla 40 kilogramů. Svých oblíbených jídel se ale nevzdala Zdroj: Shutterstock

Hubnout, a přitom si stále dopřávat svá oblíbená jídla? Že je to reálné, dokázala britská influencerka Rosie Breen. Tato 25letá žena bojovala s nadváhou celé dospívání. Díky pravidelnému pohybu a změně jídelníčku, v rámci které si začala připravovat oblíbené pokrmy ze zdravých ingrediencí, zhubla krásných 40 kilogramů.

Při váze 114 kilogramů si řekla dost

Rosie Breen měla problémy s kilogramy navíc už jako teenagerka. Ručička na váze začala v jejím případě ukazovat ještě víc, když studovala vysokou školu. V této době se stravovala ve fast foodech, jedla polotovary, hotová vakuovaná jídla a velké množství bílého pečiva. V momentě, kdy se Rosie Breen vyjedla na 114 kilogramů, si řekla dost a rozhodla se konečně se sebou něco dělat.

Obezita britské influencerce způsobovala zdravotní problémy nejen po fyzické stránce. Kvůli tomu, jak vypadá, trpěla také psychickými potížemi. Jak později uvedla, měla ke svému 114kilogramovému tělu obrovský odpor. Jak Rosie Breen odstartovala svou úžasnou proměnu? Absolutně změnila svůj životní styl.

Influencerka Rosie Breen se má konečně ráda

Začala se pravidelně hýbat a zdravě jíst. Nedržela však žádné zázračné diety, naopak stále si dopřávala svá oblíbená jídla. Tyto pokrmy však začala vařit ze zdravějších a lehčích surovin. Také zmenšila velikost svých porcí. A právě díky tomu se Rosie Breen podařilo zhubnout krásných 40 kilogramů. Tato mladá žena však v hubnutí nepolevuje a pracuje na sobě dál.

“Když jsem zhubla, začala jsem se na sebe dívat jinak. Celkově jsem změnila své myšlení a začala jsem mít ráda sama sebe. Je to úžasný pocit,” citoval 25letou influencerku portál Daily Star.

Je úspěšnou food blogerkou a autorkou knihy zdravých receptů

Zdravé vaření se pro Rosie Breen stalo velkou výzvou. I když v minulosti tato influencerka nebyla zkušenou kuchařkou, příprava zdravých domácích pokrmů ji natolik pohltila, že se stala jejím obrovským koníčkem. Tuto svou zálibu posléze proměnila v práci na plný úvazek. 

Z Rosie Breen se stala zapálená kuchařka, která vymýšlí stále nové a nové zdravé recepty. V tomto směru o sobě dává vědět na svém instagramovém účtu, který je doslova kulinářským rájem a na kterém má desetitisíce fanoušků. Rosie Breen, která díky zdravému životnímu stylu zhubla již 40 kilogramů, šla ještě dál. Vydala svou první kuchařku, která je plná zdravých a chutných receptů.

Zdroj: Dailystar.co.uk, Instagram.com

Autor:
Publikováno: 10. 12. 2021 11:00 Nahlásit obsah