Kategorie Kuřecí maso

Článek
6 pravidel při grilování kuřecího masa. Když je dodržíte, kuře bude šťavnaté a propečené
6 pravidel při grilování kuřecího masa. Když je dodržíte, kuře bude šťavnaté a propečené Nedáte dopustit na grilované kuřecí maso? Aby bylo šťavnaté a propečené, a nikoliv vysušené či syrové, je důležité při jeho grilování dodržet několik zásadních pravidel. Jak tedy správně grilovat kuřecí prsa či křídla?
Článek
Umývat kuřecí maso před vařením, nebo ne? Odborníci mají jasno
Umývat kuřecí maso před vařením, nebo ne? Odborníci mají jasno Kladete si otázku, zda byste měli oplachovat syrové kuřecí maso před jeho vařením či pečením? Tato otázka lidi zpravidla dělí lidi na dva tábory. Jedni kuřecí maso před tepelnou úpravou umývají, jiní jej bez opláchnutí dají rovnou péct do trouby. Jak je to ale správně? Vědci v tomto případě mají jasno.
Článek
Jak se dělají kuřecí nugety? Jejich přesné přísady a postup přípravy výrobci drží v tajnosti
Jak se dělají kuřecí nugety? Jejich přesné přísady a postup přípravy výrobci drží v tajnosti Kuřecí nugety patří k oblíbeným pokrmům současnosti, tento smažený pokrm si oblíbily zejména děti. Kuřecí nugety si můžete dopřát v některých řetězcích rychlého občerstvení, koupit si je můžete také v supermarketu ve formě zmraženého polotovaru a následně si je připravit doma. Jak se vůbec kuřecí nugety dělají? Málokdo to ví přesně.
Článek
Jak rychle rozmrazit kuře, rybu nebo mleté maso: Vyhněte se rozmrazování v horké vodě
Jak rychle rozmrazit kuře, rybu nebo mleté maso: Vyhněte se rozmrazování v horké vodě Zapomněli jste večer vydělat z mrazničky kuřecí maso, rybu nebo mleté maso? Pokud tyto suroviny potřebujete co nejrychleji rozmrazit, abyste měli své rodině co připravit k obědu, máme pro vás několik tipů, jak na to. Pokud potřebujete rychle a bezpečně rozmrazit kuře, rybu či mleté maso, rozhodně ale zapomeňte na horkou vodu.
Článek
Nejlepší marinády na maso: Přinášíme grilovací recepty, které si zamilujete
Nejlepší marinády na maso: Přinášíme grilovací recepty, které si zamilujete Máte rádi grilované maso? Zkuste si jej dopředu naložit do speciální marinády, která mu dodá exkluzivní chuť. Připravit si marinádu na maso rozhodně není nic těžkého. Máme pro vás hned několik variant chutných marinád, které kromě masa můžete použít i na zeleninu.
(2) Načíst více