Plus size modelka Leah Stanley má několikanásobně lehčího partnera. Navzdory váhovému rozdílu se k sobě hodí

Plus size modelka Leah Stanley má několikanásobně lehčího partnera. Navzdory váhovému rozdílu se k sobě hodí Zdroj: Shutterstock

Plnoštíhlá kráska Leah Stanley z amerického Vermontu si kvůli své váze prošla v dětství nepříjemnou šikanou. Kilogramy navíc jí však nezabránily v tom, aby se měla ráda a svou výjimečnost nevyužila ve svůj prospěch. 32letá Leah Stanley totiž pracuje jako XXL modelka a má partnera, který ji miluje se vším všudy.

Leah Stanley potkala osudového muže v roce 2019

Jak úspěšná pluse size modelka Leah Stanley říká, že i když si kvůli své váze vyslechla řadu posměšků, nikdy nedržela dietu. Je se svým tělem o americké velikosti 26 spokojená a na své ženské křivky je velmi hrdá.

32letá Leah Stanley čas od času všechny své fanoušky překvapí, když na Instagramu zveřejní fotku své lásky. Její 35letý partner Dan je totiž několikanásobně lehčí než ona. Už když se spolu v roce 2019 poprvé potkali, přelétla mezi nimi pomyslná jiskra a nikdo z nich tehdy neřešil jakékoliv rozdíly v hmotnosti.

Láska a přitažlivost existuje i mezi partnery s různými velikostmi

“Na číslech nezáleží, váš váhový rozdíl nedefinuje váš vztah. Myslím, že lidé na světě jsou posedlí čísly všeho druhu. Je důležité si uvědomit, že jsou to jenom čísla,” vysvětlila XXL modelka Leah na svém instagramovém profilu.

I z toho důvodu Leah Stanley pravidelně na Instagramu zveřejňuje společné fotky se svým přítelem. Ukazuje tímto, že láska a přitažlivost může existovat i mezi dvěma lidmi, kteří mají odlišné postavy.

“Naše štěstí nezávisí na tom, jakou velikost oblečení nosíme. Váha není problém, protože na ní nezáleží. Jsme zkrátka šťastní, protože jsme spolu,” popisuje Leah, která snad dennodenně čelí kritice lidí, kteří jejímu vztahu nepřejí a kteří nechápou, jak obézní dívka může být ve šťastném a spokojeném vztahu. 

Změna musí začít nejprve v hlavě

Úspěšná XXL modelka Leah přiznává, že byla v minulosti kvůli své váze velmi rozpačitá a měla tak problém navázat spokojený partnerský vztah. Podle Leah Stanley to tak mají i další dívky a ženy nadměrných velikostí. Za problém najít si partnera však podle pluse size modelky nemohou nadbytečné kilogramy, ale spíš nízké sebevědomí. 

“I v mé hlavě bylo dříve něco, co mi říkalo, že nejsem dost dobrá. Teď jsem sebejistější a mám své tělo ráda. A to bych vzkázala i ostatním dívkám, změna totiž musí začít nejprve v hlavě,” říká Leah Stanley, která nabrala ztracenou sebedůvěru nejen díky šťastnému partnerskému vztahu, ale také díky práci v profesionálním modelingu.

Autor:
Publikováno: 9. 3. 2021 14:00 Nahlásit obsah