Kategorie Letní osvěžení

Článek
Zdravý nápoj z melounu a okurky podporuje přirozenou detoxikaci těla, usnadňuje hubnutí a snižuje krevní tlak
Zdravý nápoj z melounu a okurky podporuje přirozenou detoxikaci těla, usnadňuje hubnutí a snižuje krevní tlak Okurka a vodní meloun patří k plodům, bez kterých si nedokážeme představit léto. Tato zelenina obsahuje víc než 90 procent vody, najdete v ní i vysoký podíl vitaminů, minerálů a dalších prospěšných látek. Meloun a okurka mají mimořádný přínos hlavně tehdy, když je budete konzumovat společně. Trefou do černého je následující zdravý a chutný nápoj.
Článek
Jak vybrat sladký a chutný vodní meloun? Řiďte se osvědčenými triky farmářů
Jak vybrat sladký a chutný vodní meloun? Řiďte se osvědčenými triky farmářů Meloun je snad tím nejlepším letním osvěžením, které známe. Pokud si z obchodu chcete odnést celý vodní meloun, který je sladký a zralý tak akorát, mnohdy je to velký risk. Určitě se vám mnohokrát stalo, že koupený meloun byl nezralý, vodnatý či nahnilý. Řiďte se proto následujícími triky, díky kterým si vyberete ten nejlepší meloun ze všech.
Článek
Známe to nejlepší letní osvěžení: Vyzkoušejte melounový nanuk, čerstvý ledový čaj a lehký ovocný salát
Známe to nejlepší letní osvěžení: Vyzkoušejte melounový nanuk, čerstvý ledový čaj a lehký ovocný salát Potřebujete se osvěžit během parných dnů, kdy teploměr šplhá až k tropickým teplotám? Přinášíme vám osvědčené recepty, které vám přinesou to pravé osvěžení i během vysokých teplot. Pochutnat si můžete třeba na nanuku z červeného melounu, jistě oceníte i čerstvý ledový čaj či lehký ovocný salát. Podle nás jde o to nejlepší letní osvěžení.
Článek
Vyzkoušejte triky, které vás ochladí v parném létě!
Vyzkoušejte triky, které vás ochladí v parném létě! Když je venku víc než 30 stupňů ve stínu a vy nemáte možnost osvěžit se ve sprše nebo bazénu, může to pro vás být přímo vražedná kombinace. Ale nezoufejte. I bez možnosti hupsnout do vody se můžete díky následujícím trikům zchladit a užít si tak parné léto se vším všudy.
Článek
Recept na zdravou pizzu, kterou si můžete dopřávat každý den.
Recept na zdravou pizzu, kterou si můžete dopřávat každý den. S létem přichází i změna stravovacích návyků a chutí. Snažíme se vyhledávat jídla lehčí a osvěžující. Navíc roste samé dobré ovoce a zelenina. Ale co naše oblíbená pizza? Dá se udělat alternativa pizzy, která by v létě uspokojila naše chutě a navíc byla i zdravá a lehká? Jistěže ano!
Článek
Ledová káva - lahodné osvěžení
Ledová káva - lahodné osvěžení Silný koncentrát čerstvě uvařené kávy nalitý do tvořítek na led, zamrazený, podávaný v mléce jako ledová káva je výtečné osvěžení nejen pro parné letní dny. Pozvěte kamarádky na letní babinec, nebo své přátele na skvělý zážitek. Ledová káva je pro letní dny to pravé.
Článek
Zkuste letní drinky jako od maminky!
Zkuste letní drinky jako od maminky! Chystáte se uspořádat letní párty? A nevíte co hostům připravit k pití? V letošním roce jsou v kurzu jahody!
Článek
5 tipů pro letní osvěžení
5 tipů pro letní osvěžení Během horkých letních dnů je obzvlášť důležité dbát na dodržování pitného režimu. Všude doporučovaná čistá voda z kohoutku vám však zrovna třikrát nechutná, proto vám přinášíme pět tipů, jak si dodržování onoho pitného režimu řádně užít.