Kategorie Monika Bagárová

Článek
Monika Bagárová zašla na kosmetiku spolu s dcerou Ruminkou. Pořádně tím naštvala jiné ženy
Monika Bagárová zašla na kosmetiku spolu s dcerou Ruminkou. Pořádně tím naštvala jiné ženy Zpěvačka Monika Bagárová sdílela na Instagramu zdánlivě nevinný snímek, kterým však vytočila do běla některé ze svých sledujících. Sympatická zpěvačka navštívila kosmetický salon spolu se svou dvouletou dcerou, která v polovině kosmetické procedury Monice usnula v klíně. Co zpěvačce konkrétně její fanoušci vzkázali?
Článek
Monika Bagárová to na Instagramu schytala za auto od sponzora. Musela čelit zlobě a závisti
Monika Bagárová to na Instagramu schytala za auto od sponzora. Musela čelit zlobě a závisti Instagram, na kterém má 926 tisíc sledujících, je pro zpěvačku Moniku Bagárovou jedním ze zdrojů příjmů. Talentovaná umělkyně zkrátka umí své jméno prodat, a tak se to na jejím instagramovém profilu nejrůznějšími spolupracemi jenom hemží. Tentokrát ale s ohledem na reakci svých sledujících pořádně přestřelila. Co některým lidem leží v žaludku?
Článek
Zamilovaná Monika Bagárová vyrazila s přítelem na Zanzibar. Nová láska jí velmi prospívá
Zamilovaná Monika Bagárová vyrazila s přítelem na Zanzibar. Nová láska jí velmi prospívá Zpěvačka Monika Bagárová si plnými doušky užívá exotickou dovolenou na Zanzibaru, kam vyrazila nejen se svou dcerkou Rumunikou, ale také se svým současným přítelem Leonardem Lekajem. Nová láska Monice velmi prospívá a vedle karlovarského podnikatele jenom kvete. Ostatně, dokazují to i její posty na Instagramu.
Článek
Monika Bagárová vyznala svému novému příteli lásku: Potkala jsem anděla, napsala
Monika Bagárová vyznala svému novému příteli lásku: Potkala jsem anděla, napsala Zpěvačka Monika Bagárová má nového přítele a znovu konečně září štěstím. Své nové lásce, kterou je podnikatel z Karlových Varů Leonard Lekaj, poprvé veřejně vyznala lásku na Instagramu. Napsala o něm mimo jiné, že potkala anděla.
Článek
Monika Bagárová se chystá na Halloween. Jaký kostým nám bude s Ruminkou slušet? zeptala se lidí
Monika Bagárová se chystá na Halloween. Jaký kostým nám bude s Ruminkou slušet? zeptala se lidí Halloween každoročně slavíme poslední říjnový den, tedy 31. října. Letos jej plánuje nevynechat také zpěvačka Monika Bagárová, která už teď přemýšlí nad tím, jaký halloweenský kostým si se svou dcerkou Ruminkou obleče. Aby pro ni toto rozhodování nebylo tak náročné, zeptala se přímo svých instagramových sledujících, co by jí a dceři slušelo.
Článek
Monika Bagárová vyrazila s Ruminkou na Maledivy. Zpěvačce to v plavkách neskutečně sluší
Monika Bagárová vyrazila s Ruminkou na Maledivy. Zpěvačce to v plavkách neskutečně sluší Monika Bagárová si splnila svůj sen. Společně s dcerkou Ruminkou vycestovala za exotikou na souostroví Maledivy, kde si užívá v luxusním resortu. Fotky z exotického ráje pravidelně sdílí i na svém Instagramu. Kromě společných fotek s Ruminkou Monika své sledující potěšila i fotkami v plavkách, na kterých vynikly její dokonalé křivky.
Článek
Monika Bagárová a Makhmud Muradov: Definitivní rozchod, zpěvačka se stěhuje do Brna
Monika Bagárová a Makhmud Muradov: Definitivní rozchod, zpěvačka se stěhuje do Brna Zpěvačka Monika Bagárová oznámila prostřednictvím instagramového stories definitivní rozchod s Makhmudem Muradovem, se kterým má dvouletou dceru Ruminku. Monika a Mach se rozešli už jednou, slepený vztah se jim ovšem nepodařilo zachránit a jdou definitivně od sebe.
Článek
Dcera Moniky Bagárové a Makhmuda Muradova má 2 roky. Ruminka oslavila narozeniny ve velkém
Dcera Moniky Bagárové a Makhmuda Muradova má 2 roky. Ruminka oslavila narozeniny ve velkém Hrdí rodiče Monika Bagárová a Makhmud Muradov si na oslavě 2. narozenin své dcery Ruminky dali pořádně záležet. Uspořádali jí totiž oslavu ve velkém stylu, kterou si plnými doušky užili jak děti, tak dospělí.
Článek
Den matek českých celebrit: Jak tento svátek oslavila Monika Bagárová, Gabriela Koukalová nebo Taťána Kuchařová?
Den matek českých celebrit: Jak tento svátek oslavila Monika Bagárová, Gabriela Koukalová nebo Taťána Kuchařová? Druhou květnovou neděli si každoročně připomínáme Den matek. Jedná se o významnou událost a snad nikdo z nás v tento den nezapomněl popřát své mamince. Že je máma nejdůležitějším člověkem pod sluncem, zdůraznily na sociálních sítích také mnohé české celebrity. Kdo si vzpomněl na svou maminku, kdo pogratuloval i tchyni a kdo dostal pugét květin?
(15) Načíst více