Kategorie Monika Bagárová

Článek
Monika Bagárová se chystá na Halloween. Jaký kostým nám bude s Ruminkou slušet? zeptala se lidí
Monika Bagárová se chystá na Halloween. Jaký kostým nám bude s Ruminkou slušet? zeptala se lidí Halloween každoročně slavíme poslední říjnový den, tedy 31. října. Letos jej plánuje nevynechat také zpěvačka Monika Bagárová, která už teď přemýšlí nad tím, jaký halloweenský kostým si se svou dcerkou Ruminkou obleče. Aby pro ni toto rozhodování nebylo tak náročné, zeptala se přímo svých instagramových sledujících, co by jí a dceři slušelo.
Článek
Monika Bagárová vyrazila s Ruminkou na Maledivy. Zpěvačce to v plavkách neskutečně sluší
Monika Bagárová vyrazila s Ruminkou na Maledivy. Zpěvačce to v plavkách neskutečně sluší Monika Bagárová si splnila svůj sen. Společně s dcerkou Ruminkou vycestovala za exotikou na souostroví Maledivy, kde si užívá v luxusním resortu. Fotky z exotického ráje pravidelně sdílí i na svém Instagramu. Kromě společných fotek s Ruminkou Monika své sledující potěšila i fotkami v plavkách, na kterých vynikly její dokonalé křivky.
Článek
Monika Bagárová a Makhmud Muradov: Definitivní rozchod, zpěvačka se stěhuje do Brna
Monika Bagárová a Makhmud Muradov: Definitivní rozchod, zpěvačka se stěhuje do Brna Zpěvačka Monika Bagárová oznámila prostřednictvím instagramového stories definitivní rozchod s Makhmudem Muradovem, se kterým má dvouletou dceru Ruminku. Monika a Mach se rozešli už jednou, slepený vztah se jim ovšem nepodařilo zachránit a jdou definitivně od sebe.
Článek
Dcera Moniky Bagárové a Makhmuda Muradova má 2 roky. Ruminka oslavila narozeniny ve velkém
Dcera Moniky Bagárové a Makhmuda Muradova má 2 roky. Ruminka oslavila narozeniny ve velkém Hrdí rodiče Monika Bagárová a Makhmud Muradov si na oslavě 2. narozenin své dcery Ruminky dali pořádně záležet. Uspořádali jí totiž oslavu ve velkém stylu, kterou si plnými doušky užili jak děti, tak dospělí.
Článek
Den matek českých celebrit: Jak tento svátek oslavila Monika Bagárová, Gabriela Koukalová nebo Taťána Kuchařová?
Den matek českých celebrit: Jak tento svátek oslavila Monika Bagárová, Gabriela Koukalová nebo Taťána Kuchařová? Druhou květnovou neděli si každoročně připomínáme Den matek. Jedná se o významnou událost a snad nikdo z nás v tento den nezapomněl popřát své mamince. Že je máma nejdůležitějším člověkem pod sluncem, zdůraznily na sociálních sítích také mnohé české celebrity. Kdo si vzpomněl na svou maminku, kdo pogratuloval i tchyni a kdo dostal pugét květin?
Článek
Monika Bagárová ukázala vymóděnou Ruminku. V jejím outfitu nechyběly svítící boty, kabelka, brýle ani čelenka
Monika Bagárová ukázala vymóděnou Ruminku. V jejím outfitu nechyběly svítící boty, kabelka, brýle ani čelenka Dcera zpěvačky Moniky Bagárové a MMA zápasníka Machmuda Muradova Rumia oslaví letos v květnu druhé narozeniny. A jako správná holčička se již ráda fintí. Dokazuje to fotka, kterou Monika Bagárová sdílela na svém instagramovém účtu. Malá Ruminka se oblékla do módního outfitu, ve kterém nechybí řada oblíbených holčičích doplňků.
Článek
Monika Bagárová a Makhmud Muradov jsou opět spolu. I s dcerou Ruminkou si užívají v Dubaji
Monika Bagárová a Makhmud Muradov jsou opět spolu. I s dcerou Ruminkou si užívají v Dubaji Zpěvačka Monika Bagárová a MMA zápasník Makhmud Muradov si opět vychutnávají opravdové rodinné štěstí. Se svou dcerkou Ruminkou společně vyrazili na dovolenou do Dubaje, kde čerpají pozitivní energii ze sluníčka a mořských vln.
Článek
Monika Bagárová a Makhmud Muradov spolu jako rodiče: Na Instagramu zveřejnili společnou fotku s Ruminkou
Monika Bagárová a Makhmud Muradov spolu jako rodiče: Na Instagramu zveřejnili společnou fotku s Ruminkou Monika Bagárová a Makhmud Muradov sdíleli na Instagramu společný snímek, na kterém veřejně ukázali, že jsou stále rodina. Na kouzelné fotce, kterou pořídili v jednom pražském hračkářství, nechyběla ani jejich takřka dvouletá dcerka Ruminka. Společně jim to sluší, co říkáte?
Článek
Monika Bagárová hubne do plavek i s dcerou Ruminkou. Podívejte se na roztomilé video ze cvičení
Monika Bagárová hubne do plavek i s dcerou Ruminkou. Podívejte se na roztomilé video ze cvičení Není tajemstvím, že si zpěvačka a moderátorka Monika Bagárová udržuje krásnou postavu cvičením. Jak ukázala na Instagramu, necvičí sama, ale má hned několik parťáků. A to nejen svou sestru Natalii, ale také svou malou dcerku Ruminku, která je evidentně zapálenou sportovkyní stejně jako její maminka.
(11) Načíst více