Kategorie nadýmání

Článek
Trápí vás nadýmání nebo plynatost? Po těchto potravinách už nebude
Trápí vás nadýmání nebo plynatost? Po těchto potravinách už nebude Nepříjemné nadýmání a plynatost většinou přichází ve chvíli, kdy o to stojíme nejméně. Nejenže se kvůli tomu cítíme dosti nepohodlně, především u žen jde také o kosmetickou vadu, která jednoduše řečeno překáží.
Článek
Máte po vánočních svátcích nafouklé břicho? Víme, jak se jej zbavit
Máte po vánočních svátcích nafouklé břicho? Víme, jak se jej zbavit Vánoční cukroví, bramborový salát se smaženým kaprem, obložené chlebíčky, poctivý vaječný likér a spousta dalších dobrot. Náš žaludek dostal přes vánoční svátky pořádně zabrat a kdekoho z nás teď trápí nafouklé břicho. Tento nepříjemný pocit dokáže být pěkně bolestivý a je navíc spojen s nadýmáním a plynatostí. Jak se jej tedy zbavit?
Článek
Toužíte po plochém bříšku? Začněte dělat těchto 9 věcí
Toužíte po plochém bříšku? Začněte dělat těchto 9 věcí Každý, kdo se již někdy snažil zhubnout, potvrdí, že nejhorší partií je bříško. Kromě cvičení jej ovlivňuje především to, co během dne sníme, a proto jsme si pro vás připravili seznam 9 věcí, které byste do svého hubnoucího programu měli určitě začlenit. Pak uvidíte sami, že získat ploché bříško není žádná věda!
Článek
7 potravin, které vás zbaví nadýmání
7 potravin, které vás zbaví nadýmání Ačkoliv o tom neradi mluvíme, nadýmání trápí čas od času každého z nás. Pomoci nám můžou jak některé léky z lékárny, tak i zcela přírodní metody. My se dnes podíváme na několik přírodních potravin, které vám s plynatostí pomohou.