Kategorie Operace

Článek
Ženě se během laserové operace stala běžná nepříjemnost. Následně ji stroj popálil
Ženě se během laserové operace stala běžná nepříjemnost. Následně ji stroj popálil Jen před pár dny zveřejnila tokijská nemocnice zprávu, která se týkala jednoho velkého, neotřelého a pro některé úsměvného incidentu. Ačkoliv se vše odehrálo již před nějakou dobou, probíhalo interní nemocniční vyšetřování, které nedovolovala o této nehodě informovat veřejnost dříve.
Článek
Tato holčička trpí syndromem mořské panny. Přesto se ale snaží žít normální život
Tato holčička trpí syndromem mořské panny. Přesto se ale snaží žít normální život Sirenomelia je velmi vzácná vrozená vada, která způsobuje to, že dítěti srostou nohy do jedné končetiny. Vzhledem k tomu, že je tento jev proporčně podobný mýtické postavě, je také jinak nazýván „syndrom mořské panny“.
Článek
Po porodu jí začal nekontrolovatelně růst nos. A takto vypadá dnes
Po porodu jí začal nekontrolovatelně růst nos. A takto vypadá dnes Dospívání je pro většinu lidí velmi těžké období, během kterého se jejich tělo začíná měnit k nepoznání. Nejenže člověk prochází hormonálními změnami, které mají vliv na myšlenky i pocity, ale také se dostaví náhlá změna fyzického vzhledu.
Článek
Vypadalo to jako normální těhotenské bříško. Když jí ale doktoři udělali rentgen, nezmohli se ani na jedno slovo...
Vypadalo to jako normální těhotenské bříško. Když jí ale doktoři udělali rentgen, nezmohli se ani na jedno slovo... Na začátku bychom rádi všechny varovali před fotografiemi, které se v tomto článku objeví. Pro některé z vás mohou být příliš drastické. Tak jako každý z nás, tak i 24letá žena z Mexika se snažila zhubnout.
Článek
Šestice symptomů, které zavčasu odhalí rakovinu slinivky. Rozhodně je neignorujte!
Šestice symptomů, které zavčasu odhalí rakovinu slinivky. Rozhodně je neignorujte! V České republice je každoročně rakovina slinivky břišní diagnostikována přibližně 1600 pacientům a tím, že je to velmi zákeřný druh rakoviny, úmrtnost nese číslo téměř totožné.
Článek
Tato holčička se narodila s obřím nádorem na obličeji. Podívejte se na to, jak vypadá dnes po několika operacích!
Tato holčička se narodila s obřím nádorem na obličeji. Podívejte se na to, jak vypadá dnes po několika operacích! Když žena prožije několik porodů, moc dobře ví, jak celý tento proces probíhá a také dokonale pozná, když se děje něco špatného. Cypres Salon byla již trojnásobná matka, proto ihned tušila, že se s jejím novorozeným dítětem něco děje...
(7) Načíst více