Kategorie Osobnost

Článek
Test osobnosti – v klidu vyberte, které dítě podle vás rozbilo vázu
Test osobnosti – v klidu vyberte, které dítě podle vás rozbilo vázu Psychologie, to je věda, která se zabývá osobností člověka a vztahy mezi jednotlivci. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak se může stát, že dva lidé s naprosto odlišnou osobností si jsou blízkými přáteli a naopak ti, kteří si jsou tolik podobní, se nesnáší? Tento test vám na tyto otázky odpoví.
Článek
Jednoduchý japonský test osobnosti. Co o vás prozradí způsob sevření pěsti?
Jednoduchý japonský test osobnosti. Co o vás prozradí způsob sevření pěsti? Osobnostní testy patří mezi vaše oblíbené a není se ani čemu divit. Díky nim o sobě zjistíte věci, o kterých jste třeba neměli ani tušení nebo si je nechtěli připouštět. Proto vám i dnes jeden opravdu jednoduchý test přinášíme.
Článek
Dvě na první pohled stejné tváře, nemusí vypovídat o tom stejném.
Dvě na první pohled stejné tváře, nemusí vypovídat o tom stejném. Existuje uznávaná teorie mezi vědci, podle které je intelekt ovlivňován dominující pravou nebo levou hemisférou. To má pak zásadní vliv na smýšlení jedince.
Článek
Díky těmto věcem poznáte, zda-li je člověk psychopat. Může to být kdokoli z vašeho okolí
Díky těmto věcem poznáte, zda-li je člověk psychopat. Může to být kdokoli z vašeho okolí Každý si představí psychopata jako vyšinutého vraha. Jenže psychopatů existuje celá řada, jež nemusí mít sklony jen k sériovému vraždění. Jsou mezi námi a na první pohled je neodhalíte. Proto vám povíme, jak na to.
Článek
Stále nevíte, jestli je to špatný nebo dobrý člověk? Tyto 4 věci vám to pomohou zjistit
Stále nevíte, jestli je to špatný nebo dobrý člověk? Tyto 4 věci vám to pomohou zjistit Kamarád přivedl do party novou tvář a vám trvá, než si dotyčného pustíte více k tělu a začnete mu důvěřovat. Jinými slovy stále nevíte, jestli je to dobrý nebo špatný člověk. Je to zcela přirozená reakce a zabere mnohdy hodně času, než dojde k nějakému zlomovému momentu, který rozhodne. To se ale dá z části urychlit.
Článek
Jakým stylem se s partnerem držíte za ruce? O vašem vztahu to prozradí spoustu věci
Jakým stylem se s partnerem držíte za ruce? O vašem vztahu to prozradí spoustu věci Páry si svou lásku a oddanost projevují nejrůznějšími způsoby a držení rukou mezi to rozhodně patří. Každý člověk je jiný a proto i každý pár preferuje držení jiným způsobem, což právě dokáže o člověku mnoho vypovědět.
Článek
Optické klamy, které odhalí vaši povahu
Optické klamy, které odhalí vaši povahu Optické klamy neboli jinak také optické iluze jsou postaveny na matení lidského mozku. Některé jsou založeny na barvě či tvaru, avšak největší skupinu tvoří dvojsmyslné obrázky, které budou i náplní tohoto článku.
Článek
Narodili jste se v jednom z těchto znamení? Řadí se k nim nejsilnější osobnosti
Narodili jste se v jednom z těchto znamení? Řadí se k nim nejsilnější osobnosti Každé znamení zvěrokruhu má své silné a slabé stránky. Některá oplývají přirozenou inteligencí, jiná jsou naopak velmi citlivá a empatická. Která znamení jsou však ta nejsilnější?
(22) Načíst více