Kategorie Rakovina kůže

Článek
Podezřelá znaménka rozhodně nepodceňujte: Jak rozeznáte neškodné znaménko od rakovinového melanomu?
Podezřelá znaménka rozhodně nepodceňujte: Jak rozeznáte neškodné znaménko od rakovinového melanomu? Nyní, když svá těla vystavujeme slunečním paprskům, je to víc než aktuální téma. Objevila jste na své kůži podezřele vypadající znaménko, které tam předtím nebylo? Rozhodně jej nepodceňujte. Až za 90 procent rakoviny kůže může právě ultrafialové záření ze sluníčka. Jak ale rozeznáte neškodné znaménko od toho, se kterým byste měla jít hned k lékaři?
Článek
Žena si myslela, že má lupénku: Po sedmi letech zjistila, že trpí mnohem zákeřnější chorobou
Žena si myslela, že má lupénku: Po sedmi letech zjistila, že trpí mnohem zákeřnější chorobou Irka Margaret Murphyová se celý život ráda opalovala na sluníčku. Když se jí na obličeji začaly objevovat rozpité červené skvrnky, ihned se obrátila na kožního lékaře. Ten jí diagnostikoval lupénku. Že její onemocnění není rozhodně banální, se dozvěděla až o sedm let později, kdy se ukázalo, že trpí mnohem zákeřnějším onemocněním.
Článek
Opalování se zvrhlo v posedlost, která jí málem stála vše. Musela podstoupit už 86 operací
Opalování se zvrhlo v posedlost, která jí málem stála vše. Musela podstoupit už 86 operací Lidé v mládí chtějí vypadat co nejlépe a jsou pro to tudíž schopni udělat hodně. To je samozřejmě v pořádku, jenže nic se nemá přehánět. O tom může směle vyprávět Lisa Pace, která kvůli honbě za krásou málem přišla o všechno.
Článek
Pokud zpozorujete na nehtu něco podobného, okamžitě kontaktujte lékaře. Může jít i o život...
Pokud zpozorujete na nehtu něco podobného, okamžitě kontaktujte lékaře. Může jít i o život... Poté, co se žena dozvěděla o tom, že má rakovinu, okamžitě zburcovala sociální síť, kde to oznámila. Chtěla totiž varovat všechny okolo sebe, aby si všímali jakýchkoliv změn na svém těle.
Článek
5 příznaků, které dokáží včas odhalit rakovinu kůže. Neignorujte je
5 příznaků, které dokáží včas odhalit rakovinu kůže. Neignorujte je Rakovina kůže patří mezi nejobávanější rakovinu posledních let. Pokud se nezachytí včas, její léčba v jistých případech je velmi komplikovaná a složitá.
Článek
Znaménko, které vám může kompletně zničit život!
Znaménko, které vám může kompletně zničit život! Znaménka jsou nenápadné hnědé tečky rozeseté všude po těle. Jelikož jsou naší součástí celý život, většina z nás jim nevěnuje nijak zvlášť svoji pozornost. Jenže to se může rychle obrátit ve scénář, který nám katastrofálně ovlivní celý život!