Kategorie Rakovina kůže

Článek
Nejlepší místa v letadle: Nesedejte si k oknu, varuje influencerka
Nejlepší místa v letadle: Nesedejte si k oknu, varuje influencerka Plánujete dovolenou a řešíte, kde si vybrat sedadlo v letadle? Mezi nejlepší místa v letadle rozhodně nepatří sedadla v blízkosti toalet nebo poslední řady před nouzovým východem, kde si nemůžete sklopit opěrku. Jak upozornila známá tiktokerka Fiona, žádná velká výhra není sedět v letadle přímo u okna. Co vám v tomto případě může hrozit?
Článek
Známá influencerka podlehla v pouhých 30 letech rakovině kůže. Její poslední příspěvek byl plný nadějí
Známá influencerka podlehla v pouhých 30 letech rakovině kůže. Její poslední příspěvek byl plný nadějí Španělce Patricii Rite diagnostikovali lékaři před 4 lety rakovinu kůže. Od té doby se tato dívka prala se zákeřnou nemocí jako lvice. Svůj boj dokumentovala na TikToku a Instagramu, kde měla statisíce sledujících. Bohužel náročné klání s rakovinou prohrála a v pouhých 30 letech vydechla naposledy. Z jejího posledního příspěvku na Instagramu mrazí.
Článek
5 příznaků, které dokážou včas odhalit rakovinu kůže
5 příznaků, které dokážou včas odhalit rakovinu kůže Rakovina kůže patří mezi nejobávanější rakovinu posledních let. Pokud se nezachytí včas, její léčba v jistých případech je velmi komplikovaná a složitá.
Článek
Podezřelá znaménka rozhodně nepodceňujte: Jak rozeznáte neškodné znaménko od rakovinového melanomu?
Podezřelá znaménka rozhodně nepodceňujte: Jak rozeznáte neškodné znaménko od rakovinového melanomu? Nyní, když svá těla vystavujeme slunečním paprskům, je to víc než aktuální téma. Objevila jste na své kůži podezřele vypadající znaménko, které tam předtím nebylo? Rozhodně jej nepodceňujte. Až za 90 procent rakoviny kůže může právě ultrafialové záření ze sluníčka. Jak ale rozeznáte neškodné znaménko od toho, se kterým byste měla jít hned k lékaři?