Známá influencerka podlehla v pouhých 30 letech rakovině kůže. Její poslední příspěvek byl plný nadějí

Známá influencerka podlehla v pouhých 30 letech rakovině kůže. Její poslední příspěvek byl plný nadějí Zdroj: Shutterstock

Španělce Patricii Rite diagnostikovali lékaři před 4 lety rakovinu kůže. Od té doby se tato dívka prala se zákeřnou nemocí jako lvice. Svůj boj dokumentovala na TikToku a Instagramu, kde měla statisíce sledujících. Bohužel náročné klání s rakovinou prohrála a v pouhých 30 letech vydechla naposledy. Z jejího posledního příspěvku na Instagramu mrazí.

Patricia Rite byla známá influencerka, která svůj boj s rakovinou kůže dokumentovala na sociálních sítích. Jak bohužel potvrdila její rodina, dívka svůj životní zápas prohrála 16. dubna 2023.

“Patricia nás opustila. Její rodina a příbuzní žádají v těchto těžkých časech o respekt a soukromí. Děkujeme všem, kteří jí během tohoto období poskytli podporu a lásku,” uvedli Patriciini nejbližší ve svém veřejném prohlášení.

Když Patricii Rite lékaři před 4 lety diagnostikovali rakovinu kůže, rozhodla se, že začne dokumentovat svůj příběh na sociálních sítích. Na TikToku a Instagramu sdílela povzbudivé, ale i bolestné příspěvky, které sledovaly statisíce lidí z celého světa.

Její posty však nebyly pouze o boji s rakovinou. Jako influencerka se věnovala také módě a líčení. Patricia Rite zveřejnila svůj poslední příspěvek na sociálních sítích 5. dubna 2023, tedy pouhých 11 dnů před smrtí.

Zdroj: Shutterstock “Přijali mě do nemocnice, protože jsem zvracela a všechno mě bolelo. Bylo mi hrozně, dnes se cítím o něco lépe. Od včerejšího dne jsem nezvracela, začala jsem jíst. Už je mi lépe, tak pokračujme, krok za krokem,” napsala Patricia ve svém posledním příspěvku, ze kterého zpětně mrazí.

Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) každým rokem zemře na celém světě 48 tisíc lidí na melanom a 12 tisíc na další druhy rakoviny kůže. Právě Patricie Rite využila svůj vliv na sociálních sítích, aby rozšířila povědomí o této zákeřné nemoci. Čest její památce!

Zdroj: Instagram.com/patricia_rite, Dailymail.co.uk/
Autor:
Publikováno: 12. 5. 2023 09:48 Nahlásit obsah