Maminka sdílela na Instagramu seznam dárků, které chce její dcera k Vánocům. Některé sledující tím velmi pobouřila

Maminka sdílela na Instagramu seznam dárků, které chce její dcera k Vánocům. Některé sledující tím velmi pobouřila Zdroj: Shutterstock

Štědrý večer pomalu klepe na dveře. Aby rodiče věděli, co koupit dětem k Vánocům, nechávají často své ratolesti psát dopis pro Ježíška nebo rovnou ucelený seznam vánočních přání. U této příležitosti sdílela australská influencerka Roxa Jacenko seznam dárků, které chce její dcera pod stromeček. A pořádně tím rozbouřila vody Instagramu.

Jak už to s výběrem vánočních dárků bývá, některé děti mají velmi přehnané požadavky a přejí si příliš drahé věci. Další děti si zase uvědomují, že nic není zadarmo a že peníze za vánoční dárky musí nejprve jejich rodiče tvrdě vydělat.

Právě v tomto duchu sdílela na sociálních sítích australská influencerka Roxa Jacenko seznam vánočních přání své dcery, který lidi na Instagramu rozdělil na dva tábory. Čím je tak kontroverzní?

Před nákupem vánočních dárků holčička dala své mámě na výběr. Svůj seznam vánočních přání totiž rozdělila na dárky drahé a dále na dárky středně drahé až levné. “Jsem tak ráda, že má dcera mi dala možnost výběru vánočních dárků pro různé rozpočty,” zavtipkovala pod příspěvkem influencerka, která je dvojnásobnou maminkou.

Do kategorie drahých dárků holčička napsala, že si přeje například značkové tenisky, plavky nebo tašky, jejichž cena se pohybuje od 100 dolarů výše. Do kategorie levnějších dárků zase vepsala nejrůznější druhy cenově dostupnějšího oblečení.

Zdroj: Shutterstock Zatímco někteří lidé holčičku za její originální seznam vánočních přání pochválili a uvedli, že je milý a vtipný, jiní instagramoví sledující označili dceru influencerky Roxy Jacenko rozmazleným děckem.

“Tato holčička se snaží ušetřit mámě peníze tím, že jí nabízí dvě možnosti výběru vánočních dárků. Většina dětí chce drahé Xboxy, televize, elektrické koloběžky, notebooky, iPhony nebo iPady. Požehnejte jejímu srdci, chce základní jednoduché věci a doufám, že dostane vše, oč požádala. Vychovali jste anděla, pochvalte ji za to, jak je skvělá,” vzkázala influencerce, která sdílela vánoční přání své dcery, jedna z instagramových sledujících.

Zdroj: Instagram.com/roxyjacenko, Tyla.com

Autor:
Publikováno: 8. 12. 2022 10:14 Nahlásit obsah