Kategorie Tim Spector

Článek
Covid má nový hlavní příznak, upozornil britský epidemiolog Tim Spector. Omikron poznáte podle bolesti v krku
Covid má nový hlavní příznak, upozornil britský epidemiolog Tim Spector. Omikron poznáte podle bolesti v krku S podzimními měsíci přichází nová vlna covidu, podobně jako tomu bylo v loňském roce. Nakažených přibývá nejen v Česku. S nastupující vlnou omikronu se potýkají třeba i ve Velké Británii, kde zaznamenali nový hlavní příznak omikronu. Tento symptom popsal britský epidemiolog Tim Spector, který je vedoucím monitorovacího projektu Zoe Covid Symptom.
Článek
Příznaky omikronu: Britští vědci zveřejnili jejich seznam
Příznaky omikronu: Britští vědci zveřejnili jejich seznam Britští vědci vyhodnotili data z aplikace Zoe Covid, do níž Britové nakažení covidem zaznamenají své příznaky. Varianta omikron dominovala ve Velké Británii už v prosinci 2021, proto již mohli britští odborníci v čele s epidemiologem Timem Spectorem vyhodnotit hlavní příznaky omikronu. Co je tedy pro tuto mutaci covidu-19 typické?
Článek
Příznaky omikronu: ​Britský epidemiolog Tim Spector popsal hlavní symptomy této mutace covidu-19
Příznaky omikronu: ​Britský epidemiolog Tim Spector popsal hlavní symptomy této mutace covidu-19 Světem se jako lavina šíří nová varianta covidu omikron, která byla již v několika případech zaznamenána také v Česku. Zajímá vás, jaké má omikron příznaky? Podle britského epidemiologa Tima Spectora z londýnské King’s College to není horečka, kašel ani ztráta chuti nebo čichu, protože tato nová mutace se projevuje zcela jinak.
Článek
Covidový jazyk v podobě vředů na jazyku: Jeden z příznaků covidu-19
Covidový jazyk v podobě vředů na jazyku: Jeden z příznaků covidu-19 V souvislosti s koronavirovou mutací delta britský epidemiolog Tim Spector dlouhodobě upozorňuje na další příznak covidu-19. Jde o covidový jazyk neboli přechodnou lingvální papilitidu, která se vyznačuje zvětšenými papily na jazyku připomínající vředy.
Článek
Covidové nehty: Nový příznak koronaviru, ke kterému dochází až po prodělání nemoci
Covidové nehty: Nový příznak koronaviru, ke kterému dochází až po prodělání nemoci Po prodělání koronaviru spousta lidí trpí dlouhodobou únavou nebo si stěžuje na nadměrné vypadávání vlasů. Na nový příznak koronaviru, který se objevuje několik týdnů po onemocnění, upozornili britští vědci. Jedná se o tzv. covidové nehty, pro které jsou typické příčné rýhy.