Kategorie Trávení

Článek
Mléko s medem není pouze nápojem pro děti: Pomůže vám s nespavostí a zlepší trávení
Mléko s medem není pouze nápojem pro děti: Pomůže vám s nespavostí a zlepší trávení Vzpomínáte na dobu, kdy jste byli malí a rodiče či prarodiče vám na dobrou noc připravovali vlažné mléko s medem, aby se vám lépe usínalo? Tento nápoj si zkuste pravidelně dopřávat i v dospělosti. Spojení medu a mléka totiž našemu zdraví přináší spoustu zdravotních benefitů.
Článek
S celerem společně ku zdraví. Jaké jsou výhody konzumace celeru a v čem je pro naše tělo prospěšný?
S celerem společně ku zdraví. Jaké jsou výhody konzumace celeru a v čem je pro naše tělo prospěšný? I přesto, že se dnes s celerem můžeme setkat jen v polévkách či salátech, naši předci věřili jeho účinkům a byli dokonce i přesvědčeni o jeho magických schopnostech. Kromě samotného celeru hojně konzumovali dokonce i jeho listy.
Článek
Seznam potravin, které byste neměli jíst a pít ke snídani
Seznam potravin, které byste neměli jíst a pít ke snídani Ačkoliv se říká, že snídaně je nejdůležitější jídlo dne, ne všechny potraviny jsou ihned po probuzení pro naše tělo vhodné a mohou způsobovat určité zdravotní potíže.
Článek
Stačí jenom 3x po sobě večeřet toto jídlo a výsledky detoxikace vás rozhodně překvapí!
Stačí jenom 3x po sobě večeřet toto jídlo a výsledky detoxikace vás rozhodně překvapí! My bychom měli co nejlépe naše tělo připravit na jakékoliv počasí a důkladně jej pročistit. A je opravdu úplně jedno, jestli se více mluví o jarním nebo podzimním detoxu, který je stejně tak důležitý pro správné fungování našeho těla.
Článek
Civilizační choroby - co je způsobuje a jak proti nim účinně bojovat?
Civilizační choroby - co je způsobuje a jak proti nim účinně bojovat? V posledních letech jsou bohužel civilizační choroby na svém vzestupu, jenže co přesně je způsobuje, jaká onemocnění to jsou a jak se proti nim bránit? O tom všem bude následující článek!
Článek
Co se stane, když spolknete žvýkačku?
Co se stane, když spolknete žvýkačku? Někteří z vás si určitě pamatují na chvíli, kdy jste dostali svou první žvýkačku a byli jste důkladně poučeni o tom, proč byste ji nikdy neměli spolknout. Jak to je ale ve skutečnosti? A opravdu nám může žvýkačka ucpat střeva?
Článek
Jak efektivně nastartovat metabolismus vašeho těla? Stačí masírovat tyto 4 body na těle!
Jak efektivně nastartovat metabolismus vašeho těla? Stačí masírovat tyto 4 body na těle! Tělo, je jedná velká pavučina propojení. Orgány mají své dráhy a masírováním určitých míst na těle, dokážete tyto orgány stimulovat.