Kategorie Výhody

Článek
Co se stane s vaším tělem, pokud budete jíst 2 vajíčka denně? Těchto devět opravdu zásadních věcí!
Co se stane s vaším tělem, pokud budete jíst 2 vajíčka denně? Těchto devět opravdu zásadních věcí! Nadměrná konzumace vajec je podle všeho pro naše tělo nezdravá, ovšem co se stane s naším tělem, když denně sníme jen dvě, maximálně tři vajíčka? Vědci provedli v nedávné době na toto téma studii a nyní v tom mají jasno!
Článek
Jak snadno vymačkat citrusové plody a jaké jsou zdravotní výhody jejich šťávy?
Jak snadno vymačkat citrusové plody a jaké jsou zdravotní výhody jejich šťávy? Dnes vám přinášíme jednoduchý trik, který zejména ocení všechny domácí hospodyňky, které rády vaří. Citrónová šťáva je pro naše zdraví jednoznačně prospěšná a navíc se hodí i do některých pokrmů. Ovšem vymačkávání citrónů tak jednoduché už není a někdy v něm, ačkoliv se snažíte sebevíc, ještě spousta šťávy zbyde.
Článek
Znáte zdravotní výhody melounových semínek?
Znáte zdravotní výhody melounových semínek? Sice už je léto za námi a meloun seženeme jen stěží, ovšem během horkých měsíců jsme si tuto pochoutku dopřávali jistě hojně. Mnoho z nás ale z celé duše nenávidí melounová semínka a raději je vyhazuje, což je ovšem velká škoda!
Článek
Sedm důvodů, proč byste měli spát nazí. To musíte zkusit!
Sedm důvodů, proč byste měli spát nazí. To musíte zkusit! Spíte rádi nazí, ale před ostatními se to stydíte přiznat? Už nemusíte, protože podle posledních studií je spaní bez pyžama pro nás i naše tělo opravdu prospěšné! A my vám představíme hned 7 důvodů, proč už si na sebe před spaním nic neoblékat.
Článek
Proč je malý penis výhodou?
Proč je malý penis výhodou? Kluci žijou odmala v domnění, že mít malý penis je ostuda. Ale co když je opak pravdou? Proč je malý penis výhodou?
Článek
Menstruační kalíšek
Menstruační kalíšek Obtěžuje vás během vašich dnů používání vložek a tampónů? Necítíte se s nimi dostatečně pohodlně a v bezpečí? Vadí vám, jak moc tyto hygienické potřeby zatěžují životní prostředí a jak jsou drahé? Vyzkoušejte menstruační kalíšek!