Sladká pomsta expříteli: Kvůli nevěře zhubla neuvěřitelných 25 kilogramů

Sladká pomsta expříteli: Kvůli nevěře zhubla neuvěřitelných 25 kilogramů Zdroj: www.entertainmentsweekly.com

Shanai, dívka z Walesu, byla velmi překvapená, když zjistila, že ji její přítel podvádí. Překvapení však již brzy vystřídalo odhodlání a motivace, díky které její bývalý přítel už za 9 měsíců hořce litoval, že podvedl právě Shanai. Co vlastně udělala?

Shanai je devatenáctiletá studentka z Walesu. Její svět se otočil vzhůru nohama, když zjistila, že člověk, kterého až doteď milovala, ji podvádí. Nastal tedy čas vyrovnat se s rozchodem.

Shanai samozřejmě přemýšlela o tom, co mohlo nevěru jejího partnera po tříletém vztahu způsobit a logicky hledala chybu nejen u něj, ale i u sebe. Věděla, že není úplně štíhlá a díky plíživému nabírání kil v pubertě se projedla až na velikost 44.

Shanai teď vypadá úžasně. Zdroj: www.rvcj.com/

Sama věděla, že její psychika na tom nyní nebude úplně dobře. Její otec spáchal sebevraždu a ona od té doby trpěla vleklými psychickými problémy. Shanai se naštěstí rozhodla vzít rozum do hrsti. Díky prožitému stresu zjistila, že se jí zmenšila chuť k jídlu – deprese už neměla chuť zajídat ve fastfoodu.

Namísto toho se začala stravovat zdravě a do svého režimu zařadila pravidelný pohyb. Právě rozchod s přítelem jí dodal motivaci k tomu se sebou něco udělat a cítit se nejen krásnější, ale i zdravější.

TIP: Jaké jsou nejčastější chyby při hubnutí? Přečtěte si náš článek.

Kila letěla jako zázrakem dolů a už o 9 měsíců vážila o 25 kilogramů méně a oblékala si velikost 38. Svou úžasnou proměnu sdílela na Twitteru, kde popsala svůj příběh i svůj aktuální postoj k celé své situaci. Přiznala, že její sebevědomí se již o něco zvýšilo a především se cítí zdravěji. S trochou ironie vzkázala poděkování svému bývalému příteli, že ji podvedl a dodal jí motivaci začít na sobě pracovat.

Shanai sdílela svou proměnu na Twitteru. Zdroj: www.rvcj.com

Shanai nyní vypadá úžasně a především je šťastná. Našla si nového přítele, který se k ní chová daleko lépe a diví se, jak mohla s tím bývalým tak dlouho vydržet.

Autor:
Publikováno: 11. 1. 2019 13:00 Nahlásit obsah