Kategorie Zlozvyk

Článek
Časté používání balzámu na rty může uškodit. Jeho dlouhodobé používání způsobuje hned několik problémů
Časté používání balzámu na rty může uškodit. Jeho dlouhodobé používání způsobuje hned několik problémů Spočítala jste někdy, kolikrát za den použijete balzám na rty? Je sice pravda, že tento kosmetický přípravek rty zvláční a zjemní, ovšem otázkou je, za jakou cenu. Dlouhodobé a příliš časté používání balzámu na rty vám může naopak uškodit. O jaké problémy konkrétně jde?
Článek
Mladou dívku bolelo břicho. Příčina bolesti lékaře po vyšetření doslova šokovala
Mladou dívku bolelo břicho. Příčina bolesti lékaře po vyšetření doslova šokovala Teprve 17letou dívku sužovaly urputné bolesti břicha. Lékařům sdělila, že nezná příčinu bolesti, nikdy se s ničím neléčila, a proto netuší, proč má tak velké bolesti. Následovala série vyšetření a výsledek lékaře naprosto šokoval.
Článek
Koronavirus miluje, když se dotýkáme obličeje: Jak tomu zabránit a ochránit své zdraví
Koronavirus miluje, když se dotýkáme obličeje: Jak tomu zabránit a ochránit své zdraví Obličeje se dotkneme v průměru 16krát za hodinu. V době šíření nového koronaviru jde o nebezpečný zlozvyk, který nahrává případné nákaze. Velkým problémem ovšem je, že na svůj nos, pusu, oči či tváře často sáhneme nevědomky. Když se přestaneme dotýkat tváře, jde o jednu z nejúčinnějších obran proti koronaviru. Jak ale na to?
Článek
Odnaučte se kousání nehtů jednou provždy. Ani v dospělosti není pozdě
Odnaučte se kousání nehtů jednou provždy. Ani v dospělosti není pozdě Zdravé a upravené nehty jsou vizitkou každé z nás. Nedá se to říct ovšem o lidech, kteří si koušou nehty a z tohoto zlozvyku nikdy nevyrostli. Kousání nehtů je velmi rozšířeným dětským zlozvykem. Jestli tento nešvar u vás přetrval i do dospělosti, určitě jste na vlastní kůži okusila, jak vám znepříjemňuje život. Jak se tedy kousání nehtů odnaučit?
Článek
Muž si tak kousal nehty, až umřel. Koukněte se na kuriózní případ Johna Gardenera!
Muž si tak kousal nehty, až umřel. Koukněte se na kuriózní případ Johna Gardenera! Kousání nehtů je jeden z nejrozšířenějších zlozvyků vůbec, a ačkoliv na první pohled nemusí vypadat nebezpečně, opak je pravdou. John Gardener zemřel ve svých 40 letech právě kvůli svému zlozvyku – kousání nehtů.
Článek
Zlozvyk jménem přejídání - co v našem těle způsobuje a jak se ho zbavit?
Zlozvyk jménem přejídání - co v našem těle způsobuje a jak se ho zbavit? Jistě všichni víme, jaký je to pocit, když se člověk přejí. Ovšem věděli jste, co přesně se v našem těle děje a jak se tohoto zlozvyku zbavit? Na to se dnes zaměříme v následujícím opravdu velmi zajímavém článku!
Článek
Kousání nehtů - způsobuje to jenom stres nebo je za tím ještě mnohem víc?
Kousání nehtů - způsobuje to jenom stres nebo je za tím ještě mnohem víc? Kousání nehtů je jeden z nejvíce rozšířených zlozvyků a většinou, když někoho takového vidíme, předpokládáme, že je tento člověk ve stresu. Problém však je, že se jedná pouze o předpoklady a ty se často mýlí.