Kategorie Změny

Článek
Víte, co se s vaším tělem děje během spánku?
Víte, co se s vaším tělem děje během spánku? Pro náš život je spánek nezbytný. Během něj si naše tělo odpočine a připraví se na další den. Mimo to se během něj odehrává spousta věcí. Zajímá vás jaké? Přečtěte si, co vše se s vaším tělem děje, zatímco spokojeně spíte.
Článek
Dopřejte svému tělu dostatek vlákniny a sledujte změny
Dopřejte svému tělu dostatek vlákniny a sledujte změny Jednou ze základních složek potravy tvoří vlákninu, kterou mnozí z nás podceňují. Přitom je to vláknina, která se podílí na správném fungování našich střev, dodává nám pocit sytosti, pozitivně ovlivňuje náš organismus. Kde ji najdeme a kolik bychom si jí měli dopřát?
Článek
Co dokáže s vaším tělem udělat sexuální půst?
Co dokáže s vaším tělem udělat sexuální půst? Přemýšlela jste už někdy nad tím, co se děje s vaším tělem, když jste už dlouhou dobu neměla sex? Že ne? Tak se na to pojďme společně zaměřit v tomto článku.
Článek
Víte, co se skutečně stane s vaším tělem po vysazení antikoncepce?
Víte, co se skutečně stane s vaším tělem po vysazení antikoncepce? Podle posledních údajů oblíbenost hormonálních antikoncepčních pilulek každým rokem klesá, a proto se dnes zaměříme na to, s čím se po vysazení těchto pilulek budete muset vy i vaše tělo potýkat.
Článek
Nová pravidla silničního provozu, která by měl znát každý řidič: Jaké změny přináší rok 2022?
Nová pravidla silničního provozu, která by měl znát každý řidič: Jaké změny přináší rok 2022? S příchodem nového roku 2022 vešlo v Česku platnost hned několik novinek týkajících se dopravy. Znalost těchto nových pravidel silničního provozu je v zájmu každého řidiče, v opačném případě mu jejich porušení přijde pořádně draho. Může dostat pokutu, přijít o body, řidičský průkaz a nově také o registrační značku svého vozu.
Článek
Tyto projevy ve vašem chování jsou předzvěstí zásadních změn ve vašem životě
Tyto projevy ve vašem chování jsou předzvěstí zásadních změn ve vašem životě Je všeobecně známo, že člověk se v průběhu života mění, a to nejenom fyzicky, ale i duševně. Souvisí to s vývojem vztahů i kariéry, společnosti a hlavně s osobností každého z nás.
Článek
Menopauza - slovo, které děsí všechny ženy. Jaké jsou její příznaky a jak je zmírnit?
Menopauza - slovo, které děsí všechny ženy. Jaké jsou její příznaky a jak je zmírnit? Menopauza neboli přechod či klimakterium je zcela přirozený a ne vždy příjemný stav všech žen ve věku kolem padesátky. V tomto období ustává menstruační cyklus, tělo produkuje méně hormonů progesteronu a estrogenu, což má za následek, že žena již nemůže otěhotnět. U každé ženy se ale tento stav projevuje zcela individuálně.
Článek
Co se stane, když přestanete jíst chleba? Vaše tělo vám poděkuje
Co se stane, když přestanete jíst chleba? Vaše tělo vám poděkuje Chléb je známý po celém světě a jen málokterý Čech by si svůj jídelníček dokázal bez něj představit. Je to potravina, kterou konzumují dospělí i děti ráno ke snídani, k určitým jídlům i k obědu a často i k večeři.