Kategorie Změny

Článek
Menopauza - slovo, které děsí všechny ženy. Jaké jsou její příznaky a jak je zmírnit?
Menopauza - slovo, které děsí všechny ženy. Jaké jsou její příznaky a jak je zmírnit? Menopauza neboli přechod či klimakterium je zcela přirozený a ne vždy příjemný stav všech žen ve věku kolem padesátky. V tomto období ustává menstruační cyklus, tělo produkuje méně hormonů progesteronu a estrogenu, což má za následek, že žena již nemůže otěhotnět. U každé ženy se ale tento stav projevuje zcela individuálně.
Článek
Co se stane, když přestanete jíst chleba? Vaše tělo vám poděkuje
Co se stane, když přestanete jíst chleba? Vaše tělo vám poděkuje Chléb je známý po celém světě a jen málokterý Čech by si svůj jídelníček dokázal bez něj představit. Je to potravina, kterou konzumují dospělí i děti ráno ke snídani, k určitým jídlům i k obědu a často i k večeři.
Článek
Žena napsala svému muži dopis, který se dotkne i vás. Upřímné vyznání zklamané ženy…
Žena napsala svému muži dopis, který se dotkne i vás. Upřímné vyznání zklamané ženy… Upřímnost, se kterou žena napsala dopis svému muži, je obdivuhodná a my vám ho dnes přinášíme. Svůj dopis začíná slovy: “Toto už není tělo, do kterého ses na první pohled zamiloval…“
Článek
Tyto projevy ve vašem chování jsou předzvěstí zásadních změn ve vašem životě
Tyto projevy ve vašem chování jsou předzvěstí zásadních změn ve vašem životě Je všeobecně známo, že člověk se v průběhu života mění, a to nejenom fyzicky, ale i duševně. Souvisí to s vývojem vztahů i kariéry, společnosti a hlavně s osobností každého z nás.
Článek
Jak se mění ženě poprsí během let? Takhle vypadají ve dvaceti, třiceti i čtyřiceti!
Jak se mění ženě poprsí během let? Takhle vypadají ve dvaceti, třiceti i čtyřiceti! Krásná a pevná ňadra chceme mít my ženy napořád, jenže čas je nemilosrdný a naše prsa se začínají chtíc nechtíc měnit. Co tedy v našem těle a především u našich prsou probíhá ve dvaceti, třiceti nebo ve čtyřiceti letech?