Modelka a 2. vicemiss roku 2005 Michaela Štoudková porodila holčičku. Maminkou se stala v 36 letech

Modelka a 2. vicemiss roku 2005 Michaela Štoudková porodila holčičku. Maminkou se stala v 36 letech Zdroj: Profimedia

Michaela Štoudková se ve středu 3. března stala ve svých 36 letech poprvé maminkou. Tato modelka, influencerka a 2. vicemiss roku 2005 přivedla na svět krásnou a zdravou holčičku, která od svých rodičů dostala jedinečné jméno řeckého původu Zoe. O nejšťastnější události svého života informovala Michaela Štoudková na Instagramu.

“Zoe. 3. 3. 2022. Loves of my life,” napsala jednoznačně Michaela Štoudková na svém instagramovém profilu a připojila fotku se svou novorozenou dcerkou. Je patrné, že tento snímek byl pořízený bezprostředně po porodu.

Jistě budete souhlasit, že Michaela Štoudková spolu se svým dlouholetým partnerem Vojtěchem vybrali pro svou prvorozenou dcerku opravdu krásné jméno. Zoe totiž v překladu znamená “život”.

Novopečená maminka Michaela Štoudková se prvního miminka dočkala ve svých 36 letech. I její holčička si s příchodem na svět dávala tak trochu na čas. Jak dříve 2. vicemiss roku 2005 napsala na Instagramu, měla totiž termín porodu již v únoru.

Michaela Štoudková uvedla, těhotenství bylo plánované a na své prvorozené dítě se velmi těšila. Po devítiměsíčním čekání se dočkala a má svou novorozenou dcerku konečně při sobě. Tak ať jí holčička Zoe dělá jenom samou radost!

Zdroj: Instagram.com/michaelastoudkova/
Autor:
Publikováno: 4. 3. 2022 12:00 Nahlásit obsah