Kategorie Celulitida

Článek
Kanaďanka Sarah Nicole Landry zhubla po porodu 50 kilogramů: Na Instagramu ukazuje, jak vypadá tělo skutečné ženy
Kanaďanka Sarah Nicole Landry zhubla po porodu 50 kilogramů: Na Instagramu ukazuje, jak vypadá tělo skutečné ženy Ženské tělo se po dětech radikálně mění. I když se dostanete po porodu na svoji původní váhu, často už nebudete taková jako dřív. Pokožka maminek ztrácí na elasticitě, častěji se na ní objevují strie i celulitida. Tuto skutečnost na Instagramu názorně demonstruje kanadská maminka Sarah Nicole Landry, která se nebojí ukázat ani ve spodním prádle.
Článek
Domácí peeling proti celulitidě: Pomerančové kůže vás zbaví obyčejná skořice
Domácí peeling proti celulitidě: Pomerančové kůže vás zbaví obyčejná skořice Žena, kterou netrápí celulitida, se může považovat za dítě štěstěny. Pokud byste ale udělala průzkum, zjistila byste, že pomerančová kůže krášlí stehna a hýždě většiny žen. Tento problém se nevyhýbá ani štíhlým a mladým slečnám. Jak tedy s celulitidou zatočit? Jde to rychle a účinně díky domácímu peelingu, který si vyrobíte z obyčejné skořice.
Článek
Lógr z kávy má všestranné využití: Zatočí s celulitidou, pohnojí květiny a odstraní zápach
Lógr z kávy má všestranné využití: Zatočí s celulitidou, pohnojí květiny a odstraní zápach Poctivá káva dokáže příjemně nastartovat nový den. Době, kdy se pil klasický turek odzvonilo, nyní si většina z nás pravidelně dopřává šálek espressa z automatického kávovaru. Kávovou sedlinu, která vám zůstane v tomto přístroji, však nikdy nevyhazujte do koše. Tento lógr z kávy totiž můžete dále využít přímo několika geniálními způsoby.
Článek
Odteď bude ananas vaším nejlepším přítelem: Pomůže vám v boji proti celulitidě
Odteď bude ananas vaším nejlepším přítelem: Pomůže vám v boji proti celulitidě Za pár týdnů se opět oblečeme do plavek a budeme se slunit na pláži. Je tu ovšem jedno velké ALE. Tím jsou nejen nadbytečná kila, ale i nevzhledné ďolíčky na stehnech a hýždích. Jestli vás trápí zrovna tento problém, naordinujte si čerstvý ananas. Jezte jej a aplikujte přímo na kůži. Pomůže vám při hubnutí, a hlavně omezí vznik celulitidy.
Článek
Zbavte se celulitidy ještě před letní dovolenou u moře!
Zbavte se celulitidy ještě před letní dovolenou u moře! Plavková sezona už pomalu ale jistě klepe na dveře. Sama jistě víte, že pomerančová kůže a dolíčky na hýždích a stehnech vypadají nepěkně. Máte tak nejvyšší čas, abyste se nevzhledné celulitidy zbavila. Poradíme vám, jak na to!
Článek
Čtenářka píše: Pryč s celulitidou!
Čtenářka píše: Pryč s celulitidou! Léto už klepe na dveře, koupaliště otvírají sezonu a šílenství „potřebuji nové plavky“ je už tady. Co když nás ale trápí problém, kterého se ne a ne zbavit a bráním nám cítit se sebevědomě. O čem je vlastně řeč? O Celulitidě!
Článek
Proč máte celulitidu?
Proč máte celulitidu? Máte celulitidu a nevíte, jak se jí zbavit? Když se teď nebudeme zabývat dědičností nebo stárnutím, ve většině případů, si za celulitidu můžeme samy. Velmi důležitou roli u tohoto problému hraje naše životospráva a zlozvyky. Poradíme vám, co změnit a na co si dát pozor.
Článek
Máte depresi z dokonalých postav na obálkách časopisů? Už nemusíte!
Máte depresi z dokonalých postav na obálkách časopisů? Už nemusíte! Není žádným překvapením, že nám celebrity na obálkách magazínů pěkně lžou. On-line magazín Weblyest si dal tu práci a našel fotografie hvězd bez úprav ve photoshopu. Měli jste mindráky z jejich dokonalých postav? Už nemusíte!
(1) Načíst více