Kategorie Káva

Článek
Domácí maska na vyhlazení pleti: Kombinace kávy a banánu působí takřka jako přírodní botox
Domácí maska na vyhlazení pleti: Kombinace kávy a banánu působí takřka jako přírodní botox Chcete si vyrobit domácí masku na obličej proti vráskám? Jestliže si přejete vypnout a vyhladit pleť a zároveň nechcete zatížit svou peněženku, máme pro vás skvělý tip. Stačí smíchat kávu s banánem a získáte nejlepší masku proti vráskám, která působí skoro jako přírodní botox.
Článek
Co na snídani při hubnutí? Vyzkoušejte trik influencerky Katlyn, která zhubla 54 kilo
Co na snídani při hubnutí? Vyzkoušejte trik influencerky Katlyn, která zhubla 54 kilo Co je nejlepší na snídani, pokud hubnete? Inspirovat se můžete přístupem influencerky Katlyn, která díky unikátnímu snídaňovému receptu shodila neuvěřitelných 54 kilogramů. Své tajemství toho, co snídat při hubnutí, ostatním prozradila na sociálních sítích.
Článek
Jednoduchá domácí ledová káva z kávovaru: Připravíte ji během minuty
Jednoduchá domácí ledová káva z kávovaru: Připravíte ji během minuty K teplým a slunným dnům rozhodně patří chutná, osvěžující a povzbuzující ledová káva. Nemusíte na ni chodit pouze do kaváren či cukráren. Chcete vědět, jak udělat ledovou kávu z kávovaru během chvíle i v pohodlí domova? Vyzkoušejte následující recept na ledovou kávu z espressa, kterou zvládnete připravit během chvíle.
Článek
Domácí hnojivo na muškáty: Nádherně vykvetou díky droždí nebo kávě
Domácí hnojivo na muškáty: Nádherně vykvetou díky droždí nebo kávě Chcete se těšit z nádherně rozkvetlých muškátů, které budou ozdobou vašich oken, terasy nebo balkonu? Bez správného hnojiva se kvetoucích muškátů jen tak nedočkáte. Čím ale tuto balkonovku hnojit? Kromě kupovaných přípravků můžete vyzkoušet i domácí hnojivo na muškáty, které je účinné a které navíc stojí jenom pár korun.
Článek
Dopřáváte si šálek kávy denně? Tohle udělá s vaším organismem
Dopřáváte si šálek kávy denně? Tohle udělá s vaším organismem Dnešním článkem pravděpodobně potěšíme všechny milovníky dobré kávy a zaryté „kávoholiky“. Ptáte se proč? V dnešním článku se budeme zabývat pozitivními účinky kávy na naše tělo a věřte nám, že jich není málo!
Článek
Bojujete s depresemi? Vyhněte se těmto potravinám
Bojujete s depresemi? Vyhněte se těmto potravinám Pokud bojujete s depresemi či úzkostnými stavy, měla byste se víc zaměřit také na to, co jíte. Právě konzumace některých potravin může depresi nebo úzkost ještě zhoršit. Když budete mít svůj jídelníček pod kontrolou, bude to velké plus pro vaše psychické zdraví. Které potraviny byste tedy měla z jídelníčku vyškrtnout?
Článek
Milujete kávu? Podle vědců pití kávy prodlužuje život
Milujete kávu? Podle vědců pití kávy prodlužuje život Patříte ke kávovým maniakům a dopřáváte si alespoň tři šálky tohoto tmavého lahodného nápoje denně? Ač vás mnozí přesvědčují o tom, že byste měli svou závislost omezit, nejnovější vědecké studie jsou na vaší straně: Pití kávy prodlužuje život, a to až o několik let! Tak proč si nedopřát další šálek?
Článek
Jak si zvyknout na změnu času? Své vnitřní hodiny vrátíte do rovnováhy díky několika pravidlům
Jak si zvyknout na změnu času? Své vnitřní hodiny vrátíte do rovnováhy díky několika pravidlům Pravidelná změna letního času na zimní, nebo zimního času na letní spoustu z nás ubíjí. Ptáte se, jak si co nejlépe zvyknout na změnu času? Dáme vám několik tipů, díky kterým pro vás bude časový přechod mnohem příjemnější.
(11) Načíst více