Ukrajinská holčička Mila má 8 let a randí s 13letým klukem. Její matka nemá nic proti

Ukrajinská holčička Mila má 8 let a randí s 13letým klukem. Její matka nemá nic proti Zdroj: Pixabay

Ukrajinou aktuálně hýbe skandál, který se týká velmi netradičního vztahu mezi 8letou školačkou Milou Makhanets a jejím 13letým partnerem. Mila, která má na TikToku a Instagramu miliony sledujících, se netají tím, že má partnerský vztah se vším všudy. Její matku, která své malé holčičce jejího chlapce schvaluje, momentálně vyšetřuje policie.

Ukrajinská holčička Mila Makhanets je úspěšnou dětskou modelkou a influencerkou. Již v osmi letech má na TikToku a Instagramu několik milionů sledujících. Velké pobouření však vyvolalo, když se Mila na sociálních sítích veřejně pochlubila tím, že je ve vztahu.

Prozradila, že chodí s 13letým blogerem, který si říká Pasha Pai. Aby toho nebylo málo, k této informaci připojila spoustu názorných fotek. Jde přitom nejen o zamilované snímky, ale i o líbačky a fotky z postele. Malá Mila se navíc na fotkách prezentuje ve velmi vyzývavém oblečení, jako by jí už dávno bylo 18+.

Co je ještě šokující, tento pár spolu údajně bydlí. Kontroverzní vztah osmileté holčičky Mily Makhanets a jejího o pět let staršího přítele dokonce schvaluje i dívčina matka, která je zároveň správkyní všech dceřiných instagramových a tiktokových účtů. 

“Je to jejich věc, nechávám to na nich,” napsala tato žena pod jeden instagramový příspěvek své dcery. Jiný pohled na to mají ale lidé, kteří byli chováním osmileté holčičky na sociálních sítích přímo vyděšení, kvůli čemuž chtěli vysvětlení nejen po dívčině mamince. Někteří z nich dokonce kontaktovali policii.

Když se kontroverzní vztah osmileté dívky Mily Makhanets a jejího staršího přítele začal rozebírat v médiích, Mila a její maminka většinu nemístných fotek ze sociálních sítí přeci jenom stáhly. Nyní celý případ vyšetřuje policie, v jejímž hledáčku je právě dívčina matka.

“Celá tato propagace dětského páru na sociálních sítích je velmi blízká dětské pornografii a je živnou půdou pro pedofily,” napsal na Facebooku otevřeně ukrajinský novinář Igor Mosiychuk, který v tomto případě navrhuje okamžitý zásah policie. S jeho názorem souhlasí i spousta vyděšených a naštvaných rodičů, podle kterých intimní vztah osmileté dívky a o pět let staršího chlapce není rozhodně ničím normálním.

Autor:
Publikováno: 22. 3. 2021 10:22 Nahlásit obsah