Kategorie Medvědí česnek

Článek
Kde roste medvědí česnek? Tento zdravý zázrak, který využijete v kuchyni, hledejte ve vlhkých a stinných místech
Kde roste medvědí česnek? Tento zdravý zázrak, který využijete v kuchyni, hledejte ve vlhkých a stinných místech Máte chuť na chleba s máslem a medvědím česnekem nebo si chcete připravit pesto z medvědího česneku? Pokud nevíte, kam se vypravit na tuto oblíbenou jarní bylinku, máme pro vás hned několik tipů, kde ji hledat. Kde tedy roste medvědí česnek nejčastěji?
Článek
Jarní bylinky v kuchyni: Pochutnejte si na sedmikráskách, medvědím česneku či bršlici kozí noze
Jarní bylinky v kuchyni: Pochutnejte si na sedmikráskách, medvědím česneku či bršlici kozí noze Kdo by nemiloval jaro? Během tohoto ročního období se po dlouhé zimě probouzí příroda a všechno kolem raší a kvete. Krásu jara můžete vnímat všemi smysly. Nejen zrakem, čichem, hmatem a sluchem, ale i chutí. Už jste některé jarní bylinky a květiny vyzkoušeli v kuchyni? Máme pro vás tipy na rostlinky, na kterých si stojí za to pochutnat.
Článek
Pesto z medvědího česneku chutná v pomazánkách i s těstovinami
Pesto z medvědího česneku chutná v pomazánkách i s těstovinami Máte své tajné místo, kde roste medvědí česnek a kam chodíte rok co rok? Tuto zdraví prospěšnou a voňavou jarní bylinku si nemusíte vychutnávat jenom v čerstvém stavu. Připravte si pesto z medvědího česneku, které je výborné nejen v těstovinách. Přidat jej můžete také do salátů, pomazánek nebo pod maso.
Článek
Tinktura z medvědího česneku: Posiluje imunitu a bojuje proti virům a bakteriím
Tinktura z medvědího česneku: Posiluje imunitu a bojuje proti virům a bakteriím Na mnohých místech Česka již začínají rašit první lístky medvědího česneku. Abyste si mohli výhod této zázračné jarní bylinky užívat po celý rok, připravte se z ní tinkturu. Právě tinktura z medvědího česneku je výborná na posílení imunity, pomáhá i v boji proti virovým a bakteriálním onemocněním.
Článek
Recepty z medvědího česneku: Pochutnáte si a zároveň podpoříte své zdraví
Recepty z medvědího česneku: Pochutnáte si a zároveň podpoříte své zdraví Medvědí česnek získal v posledních letech mezi lidmi na obrovské popularitě. Tato bylinka, která je nejen zdravá, ale zároveň velmi chutná, nesmí na jaře chybět na žádném českém talíři. Máte svá tajná místa, kam na medvědí česnek každoročně chodíte? Zkuste si z této jarní bylinky uvařit několik dobrot, které se vám doslova rozplynou na jazyku.