Kategorie Pleť

Článek
Jak se navždy zbavit otravného akné? Stačí vám k tomu pouze jediná surovina!
Jak se navždy zbavit otravného akné? Stačí vám k tomu pouze jediná surovina! Akné může být pro některé z vás bojem s větrnými mlýny. Ačkoliv se všemožně snažíte, používáte pravidelně přípravky pro vyčistění pleti, akné nemizí a vy se cítíte bezradní. Někdy je však lepší se vydat přírodní cestou a na předražené kosmetické přípravky se vykašlat.
Článek
Jaké vitamíny vám chybí? Prozradí to váš obličej
Jaké vitamíny vám chybí? Prozradí to váš obličej Po dlouhé zimě, kdy se nám nedostávalo tolik čerstvého ovoce a zeleniny, se může projevit nedostatek vitamínů a propukne u nás tzv. „jarní únava“. Cítíme se slabí, ospalí a snadno chytíme kdejakou chřipku. Jaké vitamíny vám ale přesně chybí? Na to se stačí podívat do zrcadla.
Článek
Jednoduché zvyky, díky kterým bude vaše pokožka krásnější
Jednoduché zvyky, díky kterým bude vaše pokožka krásnější V reklamách i časopisech narážíme na stovky přípravků a procedur, které nám slibují, že naše pokožka bude jemná a dokonalá. Klíčová by však pro nás měla být péče, skrytá v každodenních zvycích. Naučte se je dělat správně a můžete si být jistí, že vaše pleť bude o poznání krásnější.
Článek
Vyzkoušely jsme: kakaová kosmetika Cupuacu
Vyzkoušely jsme: kakaová kosmetika Cupuacu Pro všechny dámy, které se rády rozmazlují, tu máme dnes něco speciálního. Vyzkoušely jsme exotickou řadu produktů Cupuacu od značky Ziaja, jejichž jemné kakaové vůni zkrátka nešlo odolat. Jaký je náš konečný verdikt?
Článek
Čtenářka píše: Jak si správně vybrat make-up
Čtenářka píše: Jak si správně vybrat make-up Krásná a dokonalá pleť? Jen s vhodným make-upem budou všechny starosti ohledně vzhledu vaší pokožky pryč. Ale jak si jej správně vybrat? Málokdo to totiž jen tak dokáže.
Článek
Žena se zúčastnila zajímavého experimentu. O co šlo?
Žena se zúčastnila zajímavého experimentu. O co šlo? Jak asi tušíte, dostatečně dlouhý a kvalitní spánek je pro naše zdraví i psychiku nezbytný. Přesto však si možná nedokážeme úplně představit, jak se například jeho nedostatek může na našem těle odrazit. Tento experiment vám to názorně předvede.
Článek
Pár rad, jak na bezchybnou pleť
Pár rad, jak na bezchybnou pleť Jste spokojené se svou pletí? Doufám, že ano, ale také vím, jak těžký boj to může být. Už nejsme v pubertě, takže nějaký pupínek nám může udělat na obličeji pěknou neplechu.
(3) Načíst více